Všechno, co mám rád

Slovensko, 2017, 85 min

Režie:

Vladimír Balko

Účinkují:

Štefan Skrúcaný (moderátor), Ondrej Kandráč (moderátor), Tomáš Matonoha, Zuzana Norisová, Marián Miezga, Milan Ondrík, Michal Hudák, Lukáš Latinák, Lujza Garajová Schrameková, Róbert Jakab (více)

Hudobno-zábavná šou so Štefanom Skrúcaným, Kandráčovcami a veselými hosťami. (TV JOJ)

MM_Ramone

Nedávno slovenská komerčná televízna stanica JOJ vyrukuvala s novou hudobno zábavnou reláciou "Všetko čo mám rád". Jej koncept je v celku jednoduchý a nie moc originálny. Dvaja pozvaní hostia z radou mediálne známych osobností rozprávajú o tom, čo všeko majú radi. Niekedy sú vtipní, inokedy vyložene trapní. Celé to robí aspoň mierne zaujímavým Ondrej Kandráč a jeho etno-folklórna kapela Kandráčovci. No na poste moderátora by sa mala urobiť zmena. Štefan Skrúcaný pôsobí kŕčovitým dojmom, jeho pokusy o humor sú zúfalé. * ()

Pokri

Že to nie je vtipné by sa ešte dalo prepáčiť, ale je to vyslovene trápne, čo je problém. Skrúcaný sem-tam zrecykluje 30-ročný vtip, Kandráč zakontruje 40-ročným. Potom sú tu nejaké pokusy o spev bez ohľadu na to, či je daný hosť spevák alebo nie. Nič viac, nič menej, holt, talkšou u nás nevieme robiť. ()

Marze

Viděl jsem desátý díl a žádná řachanda to tedy nebyla. Historky a vtípy až na výjimky bez point, k tomu promítání oblíbených videí hostů, vzprávění co mají rády jejich karaoke. Jako příjemné chvílé strávené mezi oblíbenými lidmi ze showbyznysu proč ne, ale nikoho jsem z nich neznal. Deset procent dávám za zpívajícího Fantomase za doprovodu cimbálovky. ()

Uesbe

zvyšujem na tri.....kvalita epizódy závisí od schopnosti hostí prebiť Kandráča a Skrúcaného, a to je Skrúcaný ešte ten menší problém - kde je Noga, keď by sa možno aj zišiel?! Noga už bol.....no, nič moc, ale vzhľadom na okolnosti sa to dá chápať. Ostatní hostia v 80% prípadoch príjemne prekvapujú, zvyšok sa dá pretrpieť. ()

Aljak

Nič v zlom, ale načo je Slovensku ďalšia talk-show? Vari sa ešte dostatočne naše všadeprítomné "celebritky" nepopredvádzali vo všemožných reláciách, súťažiach a iných talk-shows? Treba však uznať, že formát tejto talk-show nie je rozhodne na zahodenie - páči sa mi najmä jej hudobný rozmer, hoci s často preafektovanými výstupmi. Čo sa týka moderátorského dua, tak ešte Kandráča ako tak znesiem, ale Skrúcaný doslova sám so sebou súťaží vo vlastnej infantilite a extrovertnosti - samozrejme, že aj víťazí! No a samozrejme kvalita konkrétnych dielov záleží od prítomných hostí - sem tam aj motyka vystrelí... ()