Calvin Harris feat. Pharrell Williams, Katy Perry, Big Sean - Feels

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2017, 3:42 min

corpsy

Hodnotená druhá verzia videoklipu ( vystupovanie na pódiu ). Je to nostalgicky založený klipík, ktorý odkazuje na blískavé roky 70. čo sa skvelo hodí do takejto náladovej hopsačky. ()

Hornet.CZ odpad!

7% / Harris, Perry a Pharrell, tři jména, které jsem v minulosti hojně poslouchal ale dopadlo to jak to dopadlo. Harris se označil za 80ti letého dědka pro kterého je EDM už moc divoké a přes to existuje mnoho jiných jenž dělají taneční hudbu mnohonásobně déle a nemění svůj styl s každým dalším albem. Perry prostě chtěla změnu a tak ji dostala ale už to není co bývalo a ona se stále snaží o popularitu jak to jde. U Pharrella je to jak na houpačce něco je prostě špatné a něco dobré bez ohledu na rok vydání. Ale ted samotný song, ten se mi osobně opravdu nelíbí na můj vkus velmi slabý a bez energie, i když možná pokud bych se zfetoval tak by to možná bylo jiné?! U videí to samé ty jsou ale pro změnu nudná a nic neříkající. Když to shrnu tak jde o prostý mainstreamový shit jenž akorát těží na popularitě samotných interpretů, jimž kvalita nic neříká a stále nechápu proč to mělo takový úspěch. Videa: 4%, Hudba: 9% ()