Take me out

(pořad)
  • Slovensko Take me out
Soutěžní / Zábavný
Slovensko, 2017, 16x90-110 min (Alternativní 10x57 min)

Nejoblíbenější seznamovací show světa přichází na obrazovky TV Prima a TV Joj! Jak si poradí Česko-slovenští single muži s třicítkou sexy dračic, které jsou hladové po muži svého života? Nebudou to mít jednoduché, i když se pro oslovení dívek budou snažit udělat vše. Take me out - to je seznamka plná sexy žen, mužů, nekonečných invektiv, dobře mířených narážek i pochval, doplněná o rezonující vystoupení jako z talentových soutěží. (TV Prima)

Mijagi odpad!

Přijdu domů z hospůdky, z příjemného posezení s normálními lidmi, podotýkám střízlivý. Zapnu televizi a tam tahle hrůza. Barbíny kroutící se za soutěžními pulty, moderátoři sršící oplzlé poznámky. Do sálu předstoupí ex VyVolený Petr Zvěřina, který sice nepřijel na babetě a je z Václaváku, ale to co předvádí, by nepobrali ani nad ránem na vesnické zábavě. Na vyvýšeném místě nad ostatními, skoro až u stropu, pustí z přehrávače v rychlém sledu za sebou asi pět současných pecek, do toho tam rádoby šteluje tlačítka, toporně se kroutí a mává rukama. Holky dole šílí, tancují, jedna zahlásí, že to byla skvělá show, další ho namyšleným tónem odpálkuje kvůli věku… Seznamka mimo realitu. Umělý člověk hledá umělého člověka. Jako kdybych koukal na přenos z jiné planety. Vypínám. Tohle je absolutní dno televizní zábavy. ()

D1705

Veľmi populárne v poslednej dobe je "disovanie". A na tomto disovaní je táto šou založená. Vyzerá to ako slušne povedané v bordeli alebo obchode s bielym mäsom. Sú tam pultíky na ktorých sú cenovky, no väčšina nestojí ani za zakopnutie. Ale mám to rád, len definujem čo mi to pripomína. Mám pocit, že čoraz škaredšie ženské tam dávajú. Zámerne sú oslovované len niektoré-ukecaná Martinka, kamery milujúca Zuzanita, pervérzna Gabika, kynologička Dorka, tigrica Melissa, úchylná Týnka, mužatka Dana a papuľka Kiki. Ostatné sú tam len na ókanie a tlieskanie. No tieto, ktoré sú tak oslovované, niektoré za nič nestoja. Medzi tie novšie patrí napríklad Denis, ktorá môže so Zuzanitou súťažiť o najväčší umelý dekolt. ()

Drozdo57

Toto, dámy a páni je zrkadlo našej spoločnosti. Žiadna paródia by tak nádherne nereflektovala. Skupina zúfalých chlapov, ktorí trávia dlhé poobedia v posilke a večery v disco kluboch s botoxovými a silikónovými slečnami, ktoré sa nechajú celý večer vydržiavať a potom radšej dajú pred zadným vchodom SBSkárovi. Presne títo chlapci potom zdieľajú všelijaké hlbokomyselné citáty o pravej láske. Idú tam a machrujú svojou kariérou DJa, svojim VW Passat r.v. 2005 a už ničim iným, pretože žijú s mamou v 2+1 a vlastne nemajú žiadne normálne záľuby a nemajú čím zaujať. Na druhej strane je niekoľko zaplatených herečiek, ale aj pár slečien, ktoré buď boli kopnuté do zadku už tak 10timi chlapmi behom 2 rokov, alebo preberali, až ostali samé, alebo sú proste hlúpe alebo neznesiteľné. Čo majú všetky tieto osoby spoločné je nedostatok sebaúcty a častokrát aj neznesiteľnú osobnosť. K tomu otrasní moderátori. A najlepšie je, že keď sa nad tým povznesiete, tak sa na tých úbožiakoch môžete skvele zabaviť a ako bonus máte perfektný materiál pre štúdium ľudskej psychológie. ()

maxXxic odpad!

Narazil jsem na to při znuděném přepínání televize. A jako jo! Vážně děkuju tomu kdo tohle vymyslel, protože ani kdybych chtěl tak Farmář hledá ženu prostě neupgraduju na tuhle uřvanou wow 2.0 verzi. Přehlídla toho nejhoršího co náš genetický fond dal do kupy. Nebylo to ani vtipné. Jen ten vlezlý pocit, že mi při sledování měkne mozek. Takže Take me out, i dont want to live on this planet anymore... ()

InJo odpad!

Primácká verze novácké 90's kultovky Rande, ukuchtěná ve stylu mega-okázalých talentových soutěží. Ta přehlídka zlatokopeckých šlapek a laciných umělohmotných pornohereček je k nezaplacení. Z hlediska "dobrého" vkusu samozřejmě totální shit, ale funguje to (občas!) i na bázi ultimativního guilty pleasure bizáru. ;-) ()