Režie:
Kirill KapicaKamera:
Sergej NěkrasovHudba:
Dmitrij UchaněvHrají:
Vadim Karev, Anna Banščikova, Valerij Kucharešin, Alla Dovlatova, Irina Kolganova, Michail Razumovskij, Jan Capnik, Igor Kopylov, Dmitrij Isajev, Alexandr Baranov, Sergej Petrov, Andrej Poliščuk (více)Epizody(12)
-
Želtaja kartočka (S01E01)
-
Žertvy progressa (S01E02)
-
Poslednij vystrel (S01E03)
-
Ljubov oligarcha (S01E04)
-
Prezumpcija vinovnosti (S01E05)
-
Strasti po markizu (S01E06)
-
Kameň Rjurika (S01E07)
-
Vostok — dělo tonkoje (S01E08)
-
Vdova na vydaně (S01E09)
-
Čužaja vojna (S01E10)
-
Ostorožno, gololed! (S01E11)
-
Školnyj dětěktiv (S01E12)
Hrají
Vadim Karev
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Banščikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Kucharešin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Anna Karenina (2017) (seriál)
Alla Dovlatova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Kolganova
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Razumovskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jan Capnik
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Igor Kopylov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dmitrij Isajev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vojna a mír (2007) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Baranov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Sergej Petrov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Poliščuk
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Arťom Alexejev
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Kirill Poluchin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Metod (2015) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Jevgenij Artěmjev
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Boris Batujev
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Tatarskij
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Karpuchov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Ivanov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Michail Vasserbaum
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)