Týden v Los Angeles si všechny přítelkyně skutečně užívají. Připojí se k nim i zklamaná Charlotte, která si své líbánky představovala trochu jinak. Samantha objeví výhodný nákup značkových kabelek, zatímco Carrie smlouvá s poněkud extravagantním producentem. A Miranda se nestačí divit, co se stalo z jejího bývalého přítele. (TV Nova)

bubun

Koukám po letech a to worshipování Hugh Hefnera mi způsobilo lehkou nevolnost. Chápu, že jsou to jen seriálové charaktery, navíc je to 20 let starý seriál, ale z dnešního pohledu (jasný - z pohledu,  ze kterýho by se to samozřejmě hodnotit nemělo) to ve mně fakt nevyvolává nic pozitivního. Ale tak ono celkově; Samantu, kterou jsem kdysi mívala za nejzábavnější a  nejvíc nad věcí, bych při letošním opětovném sledování nejradši vzala něčím přes hlavu, jak nemožně se chová - ty dementní - a hlavně neustálé! - narážky a sexuální vtípky mi vadí od chlapů a samozřejmě i od ženskejch. Je to trapný a primitivní. Na druhou stranu - mezi těma čtyřma si fakt nevybereš, jedna horší než druhá. ()