Homer je angažován jako osobní strážce starosty. Jenže starosta, „taky jen člověk", se zaplete s mafií, a Homerovi nastávají krušné chvíle... (Česká televize)

Anderton

Tak tu máme zase nerdovský diel, čo znamená komiksy popkultúru a Star Wars. Okrem toho je tu ale aj mafiánska zápletka, vlastne ešte pred ňou sa stáva Homer starostovým bodyguardom. A do toho si strihne Mark Hamill úlohu v muzikáli. Áno, je tu toho vážne veľa, až sa človek čuduje, že to napísal jeden scenárista a nie štyria. Ale aby som nekritizoval, to vlastne len konštatujem, tak je tu väčšie ako malé množstvo skvelých fórov. ()

MM_Ramone

Deviata epizóda z desiatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Mayored to the Mob" (Stret s mafiou). Homer Simpson absolvuje kurz odbornej prípravy na výkon fyzickej ochrany a stane sa bodyguardom starostu Spriengfieldu Joeho Quimbyho. Je to prestižná a dobre platená práca. Lenže všetko sa to zdramatizuje, keď miestny mafiánsky boss Marion Anthony D´Amico verejne vyhlási, že starostu zlikviduje. Dokáže ho Homer ochrániť? ***** ()

NiaWolf

,,Ty jedna děvko mrňavá! Už mě nebavíš!" •,,Lidi! Lidi! Tenhle člověk byl skutečně ve vesmíru!" ,,Ha, a co má bejt?" • ,,Takhle se nepicá! PIC ho! Takhle se picá!" • ,,Tati, musíš ho zachránit!" *nádech* ,,KRETÉÉÉNI!" • ,,Vaše NÉ je klíčem k dalšímu místu a teď 20 kliků!" ,,NÉÉÉ!" ,,Mnohem lepší." • ,,POZOR, Marge! KOČKA!" • ,,Půl hodiny do oběda. No nic. Japááá!" *omráčí se* ()

• Mark Hamill hraje v této epizodě dvojroli. Kromě sebe samého nadaboval také postavu instruktora ochranky. (peeteno78)
  • Když Quimby visí z okna, tak pod ním v jednu chvíli žádné další okno není, ale později tam okno je. (lardko)