Seriál groteskních skečů jejich ústřední postavou je Baldy (Plešoun) a jeho klaunské výstupy. V hlavní roli Gregor Fisher. V první ze šesti epizod němých komedií se Baldy pokusí sám sebe proměnit v mužského supermodela, ale povede se mu to jen s mizernými výsledky. V další roli špičkového podnikatele na něj nečeká o nic větší úspěch. (oficiální text distributora)

sadlokan

Takovou přehazku míval snad už jedině M.Moravec..Já jí teď tak trochu vracim zpátky do módy,takže Plešoun good! ()

Lucbric

Vždycky, když vidím Plešouna po dlouhý době, tak mi první 2 minuty přijdou hrozně vtipný, ale v dalších minutách pořád čekám, kdy bude další vtipná situace, ale ta stále nepřichází.. ()

Kindernay

Tady se člověk asi neubrání srovnání s Mr.Beanem a Plešoun je proti Beanovi o hodně, o hodně slabší, ale zas úplná nuda to není.. občas se tomu i dá zasmát, ale spíš je to takovej průměr. ()

Potjoc

Stejné, co Mr. Bean, tudíž výborné. Proto nechápu tak nízké hodnocení. Jediné z toho, co si pamatuji, je to, jak posunoval tu ovcí v parku, ale vypadalo to jinak ()

Desires

já ho žeru..kdo se nedokáže smát jednoduchým věcem a rozesmějou ho jen kraviny typu Big Bang Theory,tak je prázdnej jako pytlík vod buráků! humorm usí být jednoduchej a ne násilnej. Za mě pět. ()