Love You Forever

• Čína Wo zai shi jian jìn tou deng ni (více)

Vavča

Film se pokouší přinést jímavou šik romanci v duchu nejsilnějších žánrových momentů typických pro tvůrce jako Jae-young Kwak, nebo Yibai Zhang. Ale obávám se jednak, že téma bylo dost těžce vytěženo a i když se příběh pokouší tvářit chytřeji, než doopravdy je, tak křížení časových rovin, paradoxy minulosti už dnes dávno nikoho nedostanou, pokud nejsou dostatečně propracovány. Scénář je potenciálně jen část většího problému, všechno to působí moc strojeně, uměle. Pasáže v Praze nic moc, vtipné je představení naší metropole v nočních hodinách jako místo zločinu. Ingredience potenciálně stejné jako u mnoha hitů, ale výsledek naprosto jiný. Film mi přišel strašně chladný, bez emocí, žádný smutek, radost, nadšení, pokusy o humor mimo. Herci se v hlavních rolích snaží, ale je poznat, že nejsou špička, nemají charisma a chladně vykalkulovanému příběhu nemohou prostě vdechnout život. Přesto nějakou záhadou byl film v pevninské čínské mezi diváky v top 10, a to tedy vůbec nedokážu pochopit proč. Prostě je to selhání, hudební stopa ok, technické zpracování rovněž, chápu o co tvůrcům šlo, ale vůbec se prostě nedařilo nějak vykreslit více charaktery, aby si k nim divák vytvořil vztah. ()