silentname

Tak "Christmas With A Crown" je podľa mňa skutočne neskutočný film. Ukážka ako to dopadne, keď sa niečo robí skutočne podľa príručky od A do Zet a absolútne vypichne všetku stupiditu, ktorá len človeku môže napadnúť. Tie klišé sú tu tak neskutočne zdôrazňované až som si nebol istý, či si film miestami nerobil sám zo seba srandu. Každopádne musím povedať, že keď má Cassie svoj monológ v úvode ako zachráni knižnicu a čo všetko urobiť, mal som čo robiť, aby som sa nezačal rehotať na plné kolo. Ten monológ bol tak neskutočne papierový, až som z toho nemohol. Musím povedať, že som sa na tom neskutočne pobavil, no na druhú stranu je ten film neskutočne gýčovitý a tuctový. Nie je tu jediný moment, ktorý by nepôsobil ako keby do toho chcel scenárista niečo pridať. Ani jeden. Plus výkony knihovníčky a kráľovnej sú tak strašné, že film sa stáva miestami tragédiou a miestami komédiu. Ale ako romantika je to len neskutočný, do neba volajúci gýč, ktorý sa chce tváriť, že vie čo diváci chcú. Totálne na smiech. Ale na druhú stranu musím povedať, že zima v tomto filme vyzerala veľmi skutočne. Určite jeden z najlepšie zvládnutých elementov sú technické aspekty filmu. Takže mu uznám to. A nemôžem povedať, že by zo mňa dostal von vianočnú náladu. Takže aj to sa za niečo počíta. Hodnotenie: C- ()