silentname

"Swept Up By Christmas" sa spočiatku tvárilo, ako trošku klasický príbeh, no mnoho tých klasických momentiek, z ktorých som už bol počas týchto Vianoc vysoko unavený sa sem nakoniec nedostalo. Robí to síce romancu medzi našimi hlavnými hrdinami o niečo viac stráviteľnú, no neviem či by som povedal, že zaujímavejšou. Film však robí pre mňa zaujímavým niečo iné.. .a to je bočná dejová línia Alana Hawthorna. Keď postupne spoznávame jeho minulosť, tak dokážeme vycítiť, že pod tým studeným srdcom je vlastne veľmi láskavý a smutný človek. A aj vďaka tomu vychádza príbeh jeho vzácnej vianočnej hviezdy ako veľmi silný a efektívny. Najmä keď uvidíme obrovské finále, ktoré tomu dodá proste ten úžasný punc, ktorý vedia Hallmark spraviť. Ale inak neviem čo by som na filme vyzdvihol nejako výraznejšie. Soundtrack je pekný, film vyzerá dobre a jeho sledovanie som si príjemne užil. Keby bola hlavná romantická linka zaujímavejšia, tak by som film ocenil ešte o niečo viac. Ale bohužiaľ nie je. Hodnotenie: B ()