Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Síce pekne spracované, ale dej predvídateľný a vykradáva predošlé diely Star Wars a trochu Battlestar Galacticu. Herecké výkony opäť slabé, Daisy Ridley nám ešte trochu pribrala, Adam Driver je stále rovnako sympatický fešák, ale aspoň už mu schovali uši, nech nevyzerá ako netopier, a to najlepšie samozrejme na záver, John Boyega alias Bongo-Bongo je ťažký sympaťák, ktorý by sa určite lepšie hodil do snímky "AO: Poslední neandrtálec".

Saljut-7 (2017)

Oslovilo ma to viac ako Gravitácia a bolo to natočené podľa skutočných udalostí čo pridáva na atraktivite.

matka! (2017)

Musím povedať že film sa ma dotkol, lebo tak vytočený po jeho dopozeraní som už nebol dávno! Aj keď chápem snahu tvorcov, tak sa mi to ako dielo nepáčilo.

Na doraz (2017)

Ako rodiča dvoch malých detí sa ma tento film určite dotkol. Kto nemá deti, tak toho tento film asi veľmi neosloví.

Dunkerk (2017)

Naozaj nechápem tie chválospevy na film. Pre mňa osobne úplne priemerný film s takmer nulovou atmosférovu. Dosť mi vadilo čisté a sterilné prostredie, takže celý čas to vyzeralo tak, že to bolo natočené len včera. Špeciálne v úvodnej scéne, kde napriek obliehaniu, každá gulka ktorá bola vystrelená bola prvá za celú dobu obliehania. Ďalšia vec čo mi prekážala, je že vojaci síce bojovali v 2. svetovej vojne, ale helmy mali ešte s 1. svetovej vojny. Nakoniec som mal väčšiu radosť s toho že film už skončil ako s toho že som si ho pozrel :(

Valerian a město tisíce planet (2017)

Obával som sa že Luc Besson z filmu opäť urobí nejakú divnú vec ako sa mu už pár krát podarilo, ale nakoniec to dopadlo celkom dobre. Dosť mi ale vadil výber hlavných postáv a špeciálne Dane DeHaan ktorý je neskutočne nesympatický a pripomína mi zdochýnajúcu rybku v akváriu s vypúlenými očami. A hlavne by sa skôr hodil do role nejakého nešťastníka ktorého šikanujú spolužiaci ako do role super agenta! Takže tak, ale bolo to pekné sci-fi :)

Spider-Man: Homecoming (2017)

Bohužiaľ film určený pre teenagerov. Jediné čo potešilo bol Iron Man :(

Válka o planetu opic (2017)

Na to aby sa fanúšikovi film páčil viac, tak by musel sympatizovť s hlavnými postavami, teda opicami, a tu bol u mňa dosť veľký problém. Celkovo v dnešnej dobe mám dosť veľký problém sa stotožniť s nejakou masovou inváziou :(