Rande s celebritou (2004)

Táto akože komédia okolo humoru ani nechodila. Keby tam bol aspoň nejaký plochý humor, ale nič. Je tam tolko srandy ako v márnici. Postavy sú maximálne nesympatické a je vám úplne jedno ako sa budú vyvíjať, lebo aj tak je jasné hneď na začiatku, kde to skončí. A tie dialógy sú maximálne nezáživné. Tak prečo jedna hviezdička? Raz som sa tuším pousmial.

Devítky (2007)

Celý film sa tiahol v pomerne dobrom štýle filmov "kto vlastne som", ale tá pointa nakoniec zničila všetko čo sa dalo. Ale za pôsobivú atmosféru dávam tomuto filmu 2*.

Kronika mutantů (2008)

Na béčko je to vizuálne dobrý film. Avšak dej mal mnoho trhlín, príbeh je milionkrát videný a keď sa nad tým zamyslíte tak je to vo svojej podstate zombie-vyvražďovačka. Ale film si zachováva slušnú akciu a Thomas Jane je tu drsnejší než v Punisherovi. Film je hlavne pre tých, čo majú radi akciu, zombiekov a Rona Pearlmana.

Guru lásky (2008)

Žiadne umenie, žiadna prevratná myšlienka samé klišé, ale úderné hlášky útočiace na bránice na čele s gestami Vernea Troyera( ten chlapík ma vždy rozosmeje) a na Jessicu sa vždy rád pozriem. A ešte sú tam celkom dobré hokejové fintičky.

Ve jménu krále (2007)

Od Uwe Bolla bol toto môj prvý film, ktorý som videl. Šiel som do toho s veľkou zvedavosťou, lebo všetci o ňom hovoria ako o nepodarenom nástupcovi Eda Wooda (čiže ešte horší režisér). Ja ho zvyknem označovať podľa jeho filmografie a hodnotení jeho filmov ako "Úspešného ničiteľa počítačových hier". Tentoraz si vzal na mušku úspešnú počítačovú hru Dungeon Siege. V prvom rade ma zaujalo herecké obsadenie. Vo filme sú samé zvučné mená. Nanešťastie ich Uwe moc neukočíroval a ich výkony sú také aké si sami herci povedali, že budú. Čo sa týka efektov, na celkom nízkoropočtový film to ušlo (ale iba v tom prípade ak bol nízkorozpočtový). Zápletka je klasická, ktorú sme mali možnosť všetci vidieť nespočetne veľa krát v iných filmoch. Po tomto všetkom musím uviesť, prečo som dal vlastne 3 hviezdičky. Napriek nedokonalostiam ma film uchvátil svojou naivitou. Mám rád béčkové až céčkové filmy a toto bol taký návrat k tým fantasy klasikám, ktoré sa žrali v 80. rokoch. Ešte mu prospelo u mňa, že som ho celý čas porovnával s iným filmom, ktorý ničil hernú klasiku, a to s Dračími dierami. Treba povedať, že Uwe to ukočíroval lepšie. Veď film predsa obsahuje bojové sekvencie, kde sa Statham oháňa mečom a bumerangom. Masové bitky sa chceli strašne podobať Pánovi prsteňov, ale keď to nejde tak to nejde a hlavná vec, že Uwe si s tým hlavu nelámal. Film hlavne odporúčam tým, ktorí drtia stolnú klasiku DrD, je to veľmi inšpiratívne (ako humorom pre PJov) a hlavne to tak strašne neurazí znalcov ako Dračie diery.

Futurama (1999) (seriál)

Hooray For Zoidberg!!! Jeden z naj seriálov, aký kedy bol. Môže za to hlavne skvelý a satirický humor s prímesou narážok na sci-fi kultovky.

Lebkouni (1988)

Naozaj dobra oldschool-ovka s drsne vtipnými hláškami, typickými pre 80. roky, akčnými prestrelkami a zaujímavou kriminálnou zápletkou. Mám pocit, že hodnotenie tohto filmu je slabé len preto, že vznikli odpudivé TV porkračovania, ktoré môžu zničiť celkový dojem z tohto filmu.

Stalo se (2008)

Jediný človek, ktorý dokáže urobiť zo zaujímavej a celkom dobre rozohranej napínavej zápletky odporne pokleslú pointu a finále je M. Night Shyamalan (presne tak isto ma sklamal v Znameniach i Osade). Jediné vďaka čomu dávam 3* je skvelý Mark Wahlberg a niektoré spôsoby "samotrýznenia sa".

Tonyho kapela (1996)

Pohodová komédia so skvelou hudbou, ktorú si budete pohmkávať ešte dlho. Vtípky nie sú nejako výrazne, ale do tempa filmu zapadajú skvelo. A takým niečím ako prechádzajú "Cvičené opice" si prešla snáď každá garážová kapela.