Chata v horách (2012) odpad!

Příliš nudné. Vlastně se celý film nic nedělo. Nechápu, nebavil jsem se. Scény s netvory graficky odfláklé. Hororové vraždy zbytečně brzy ukončené! Absence promyšlených dialogů. Příběh směřuje od jedné blbosti ke druhé, třetí. Celá pointa šla mimo mne. Kokotina.

Okno do dvora (1954) odpad!

A můj život je zase o dvě hodiny kratší...

Místo nahoře (2004) (seriál)

Ne tak se sedmiletým odstupem musím zkrátka pátou hvězdičku přidat. Bezpochyby nejlepší český seriál. Smyczekovi se podařilo unikum. Natočit špičkový český seriál, který není vystavěn na milostných vztazích. Prim hrají problémy v rodině, v podnikání, v sousedských vztazích, v práci... Krásná práce podtržená famózní Simonou Stašovou, pro kterou je role psychicky narušené mámy jako stvořená! Tleskám! A Schmitzer, Lábus, Klepl ve vedlejších rolích nedali zbytečnou scénku, každá vteřinka srandy kopec! :) Tradičně mizerná ošklivá šilhající Bára "uměle ublíženej ksicht" Seidlová mi to nemůže zkazit!

Podfukáři (2013)

Něco tak velkolepého, pompézního, co vlastně ani veliké a pompézní není. Pomezí bullshitu a dokonalosti. Zborcené harfy tón a strhané struny zvuk.

Pomsta mrtvého muže (2013)

VZKAZ pro všechny tvůrce českých titulek: Už mě pěkně sejete. Další film, kterej jste totálně vymjdali! Titulky by měli dělat buď lidi, kteří umí anglicky, nebo by se za to amatérům měly sekat ruce! Stěží jsem pochopil všechny detaily. A nemám náladu hledat inteligentní titulky a dívat se na film znovu... Nu, nicméně pokud jsem správně vytušil, jde o zhrzeného otce, který se vrátí pod falešnou identitou pomstít vraždu své rodiny. Tak jako ok, proti tomuhle tisíckrát ohranému scénáři nemám ani to nejmenší. Poctivé dvě hvězdičky. Jen mi vadil Tomáš Plekanec v hlavní roli se svým pokerfacem. Liam Neeson by slušel víc. Terrence Howard jako záporák taky krok vedle. Proč nezkusili Eda Harrise nebo Samuela L. Jacksona?

Ranař (2011)

Je o něco smutnější mít titulky "Ukradl jsi mi mé Zetko. Teď už nejsem asistent kapitána". Leč alespoň to nutí vnímat angličtinu a titulkovat si to sám... Bitky by se měly z hokeje vymýtit. Je to zábava pro obtloustlé americké buřtíky, kteří nepoznají rozdíl mezi popcornem a pukem a chtějí za svejch 20 fucking dolarů nějakou tu zábavu. Uměle vyvolávané bitky nebo snad dokonce předem domluvené, to je šílenost, zvrácenost a populismus dnešní doby. Fuck it up!!! A taky... :D :D :D :D Stifler mástr. Obličejem zastavit golfa, pak ještě zubama pojistit škvírku u levé tyčky, tutam bruslí přeříznutá šlacha a po zápase to hezky zapít na baru :D :D :D .D .D :D :D .D :D :D :D :D :D :D