Bankrotáři (2003) (TV film)

Už se těším, až v neděli večer zavzpomínám na vytříbenou komedii. Oddech a napětí, to přesně filmy s Donutilem umí namíchat.

Jaromír Jágr: stále na vrcholu (2012) (TV film)

Ale tak proč ne? 40 %, protože jsem hokejovým fanouškem. Nicméně nic, z čeho bych byl odvařen. 5-6 minut vtipných záběrů, zbytek šeď. Takže nakonec, proč jo?

Dům na konci ulice (2012)

Co to je za herečku? Sakra, proč tam nedali nějakou hezčí. Ach jo. No. Moment. Ikdyž. Ona zase není tak špatná, jak tak na to koukám. Sakra. Ty jo, ona je docela dobrá. Ty kráso, ta je dokonalá... A tak jsem se postupně do Jennifer Lawrence zamiloval :D :D Kvalitní zápletka, překvapivý konec, bavil jsem se.

Pokoj 1408 (2007)

Naštěstí už jsem velký kluk, a tak si nelámu hlavu s vysvětlením příběhu, s čekáním na rozluštění. Chvílemi jsem se bál, tedy ano, splnilo to svůj účel.

Útěk z MS-1 (2012)

Po letech opět film s údernými vtipnými dialogy.

Bastardi 3 (2012) odpad!

Magnusek zkrátka válí. Třísettunovej týpek jde na hřbitov při pohřbu dědečka a aby ho Policie nepoznala, vezme si kšiltovku a černé brýle :D :D :D :D :D :D :D To ne :D .D :D :D :D :D :D :D :D

Bastardi 2 (2011) odpad!

Magnusek :D :D :D :D :D :D :D Takovej bullshit. Film taky :D Jak se pokusil sprintem upláchnout do lesa :D :D :D :D :D :D To mě zabilo :D :D :D :D

Kohout na víně (2011) odpad!

Hlásek maličké mi šel tak na nervy, že konec!

Hranaři (2011) odpad!

Ale né! Tak krásnej námět a tak neskutečně špatnej film. Po všech stránkách...

Ďáblova slza (2010) (TV film) odpad!

Kdyby to aspoň bylo napínavé...