Chytila jsem na pasece kašpárka (1995)

Ostnatý drát, nevhodně umístěná větev či kamenitý potok věru ženské garderóbě nesvědčí. Nahé ženské tělo svědčí mužskému štěstí. Chytrý chlap dovede nástroje dané mu okolím dokonale využít...

Noční andílci (1995)

Zloději se obvykle při výkonu svého povolání nesvlékají, ovšem v "Serii Galante" zažité pravdy neplatí.

Noční honička (1989)

I voskové figuríny se umí rozpálit a odhalit svá těla, jsou-li hrdiny v "Serii Galante". Další z dílů němé, erotické série.

Velký krejčí (1989)

V této části erotické "Serie Galante" má krejčí problém s krejčovskou pannou, na které šaty nechtějí vyniknout. Naštěstí se na chodbě nachází mladá uklízečka. Krejčí však nepoužívá právě kvalitní textílie a nitě, pročež se můžeme těšit na ňadra a tak... A vůbec jsou ženy v této sérii svůdné - nemluví!

Malá kutilka (1989)

Že motorismus a erotika se k sobě dobře hodí, to ví každý puberťák. Ovšem někdy má nahota na silnici opravdu nečekané důvody...

Malá fuga (1998)

Ladič pian je muž jako každý jiný, když vidí krásnou ženu, hned ji v mysli svléká a má-li po ruce její obraz v životní velikosti, jde to snáze. Ale co strach z manžela? Ať to dopadne jak chce, v "Serii Galante" si můžeme být jisti, že nikdo nevydá ani hlásku a plnočelná nahota bude.

Kvarteto (1992)

Hra na smyčcové nástroje je náročná a vyčerpávající činnost a v uzavřené místnosti, komoře, se hromadí teplo a tak není divu, že si pánové musí odložit. Úplně odložit. Přiznám se, že já raději ty díly s ženami :(

Hodina klavíru (1989)

Co se může stát, když mladý muž cvičí mladou dívku ve hře na piáno, prsty se co chvíli dotýkají...? Pokud se to stane v "Serii Galante", je jasné, že brzy oba skončí nazí, aniž by při tom vyslovili jediné slůvko.

Myslivec a koupající se dívka (1989)

V další části "Serie Galante", sérii lehce erotických, úsměvných povídek, mladý myslivec nalezne nahou koupající se dívku a rozhodne se ten pohled si řádně užít. Jenže chtíč oslabuje rozum a škodí opatrnosti... Opět němé a tentokrát v přírodě, takže se dočkáme nečekaných prostřihů mezi záběry na lidskou nahotu a lesní zvěř :)

Snídaně v trávě (1989)

Nejstarší část série lehce erotických povídek "Serie Galante" se inspirovala stejnojmenným Manetovým obrazem. V celé sérii nejde vlastně o nic jiného, než ukázat nahé ženské (mimořádně i mužské) tělo, povětšinou tělo alespoň trochu pohledné, v komediálních, úsměvných situacích, které jsou pro žánr erotického filmu netradiční. Vše se odehrává ve stylu němé grotesky, kteréžto formě je přizpůsobena i doprovodná hudba. V tomto díle se tedy dáma aranžovaná do situace okopírované z příslušného obrazu rozohní na fotografa, protože ten ji ve snaze zabít mouchu plácne do stehna a pak jej po chvilce pronásledování taky taky svlékne... A to je vlastně celé.