Stalker (1979) odpad!

Cernobila sracka o nicem. Ale holt se mistni honorance neumi priznat ze film nepochopila a tak znej delaji neco velkeho. Dalsi duvod proc zdejsi ratingy ignorovat a chodit na IMDB. Mohli udelat kvalitni scifi o "zone" ale zrejme si rekli ne! nasereme vam a udelame sracku ktera je mezi radky o tridnim a politickem boji. Tarkovskij si v tomhle filmu vytrucoval takovej svuj tridni boj proti komunismu.

Kořeny (1977) (seriál)

Na tomhle serialu jsem take vyrustal. Jen se mi moc nelibili pozdejsi dily ktere uz byli o moderni dobe. Nejak mi nesedi onech 573min, tedy necelych 10 hodin.. vzdyt ten serial mel tolik dilu..

Gorily v mlze (1988)

Smutna perla filmove databaze. aneb pozabijet vsecky negry.

Luzie, der Schrecken der Straße (1980) (seriál)

Na filmu je hodne citit ze byl natacen v koprodukci. Cechoslovaci by nikdy nic tak dobreho neudelali :)

Králova řeč (2010)

Skvely film ktery je skvely tim, ze je vlastne uplne obycejny.

Trávníkář (1992)

Ve sve dobe naprosta spicka. Modla pro vsechny PC hrace a nadsence virtualni realitou. Uvedomte si, ze v te dobe jeste ani nebyli Win95, zadny DirectX, zadne 3D hry, ani pitomej Doom. Ony efekty ktere dneska vypadaj stupidne stali statisice a renderovali se na farmach Silicon Graphics. pro kazdeho pc hrace to byla modla, mit takovehle zarizeni na hry, tu houpaci postel a ten virtualni skafandr. Bohuzel i 20 let po filmu je ve filmu pouzita technika pro civilisty stale cenove nedosazitelna :( Film stal 10M, vydelal 18x tolik. To je znameni ze slo o skutecne velkolepy film. Jen ho na CSFD moc lidi nechape tak dali jen 63%. Jestli je film nekde ke stazeni/zhlednuti, dejte mi pls vedet tady do posty - diky .

Drive Angry (2011)

bez Cage a nadherne Heard by z toho bylo Becko. Tahle to hodnotim jako "lepsi Becko" stim, ze jde o jasnou prumernou kino produkci, ktera ale diky nizkejm nakladum brzo poputuje na TV kde bude kralovat a tak to proste chodi. Cage mam pro tohle rad. Nez aby mel frnak nahoru a natocil 1 acko za x let, tak radeji toci co rok nejake becko, na kterem ale taky ziska popularitu prave protoze vi ze to pujde i do televizi. Amber heard je nejhezci herecka co kdy byla :)

Californication (2007) (seriál)

Nejlepsi show. Ever. chlast, sex, prusery. dvojka moody a runkle jsou proste nejlepsi ;) + v kazdem dile kvalitni sukacka.