Horákovi (2006) (seriál)

Když se děj odehrává v hospodě, jo to dokonce na 4 ****, jinak 2 **!

Faktótum (2005)

Jelikož jsem si už děj knihy moc nepamatoval, není nic co by mi ve filmu chybělo! Ono, stejně se dalo vynechat tak možná nějaké jiné zaměstnání, jiná "mrdna" nebo jinej chlastací kumpán! Dillon byl perfektní, úplně jsem na něm viděl, jak je mu blbě po chlastačce a jak ho to v té či oné práci sere! To samé Lili Taylor, ta už na to ale vypadá od přírody! Každopádně Rourkeův Henry v Barfly je o třídu výš.

Společník (2003) (TV film)

Nahlas jsem se nezasmál ani jednou, ale celou dobu jsem měl na tváři úsměv a to je poměrně vzácné!

Operace Slon (1995)

Skvělé obsazení mých oblíbených herců se ztráci v nevtipné zápletce, která se nemůže rozhodnout, jestli je pro děti, nebo pro dospělé!

Lovec krokodýlů (2002) odpad!

Budiž Stevovi Irwinovi země lehká, ale dle mě to byl magor! Jeho dokumenty spočívaly v tom, že násilně vytrhoval zvířata z jejich klidu a dráždil a provokoval, aby na něj pokudmožno útočily a on nám mohl ukázat, jak je hustej, když se jich nebojí! No a tenhle film je vrchol debility!

Piti Piti Pa (1970)

Vtipy založené prakticky pouze na Funesových ksichtech, což je mě bavilo jako dítě, teď už mi to přišlo spíše trapné! Ale musím uznat, že mě naopak zaujalo to tancování a zpívání - jako vizuálně, což mi naopak jako dítěti hrozně vadilo! Ale pořád je to příjemná zábava!

Otec prasátek (2006) (TV film)

Na televizní film to vypadá úžasně a i vzhledem/díky k neznalosti předlohy se mi to moc líbilo!

Neobvyklá výstava (1968)

Film mě nadchl. Jak dějem, pointou, tak vlastně i formou, kdy ač nekvalitní černobílý obraz, vypadalo to krásně.

Ty, který žiješ (2007)

Po všech těch filmech, natočených roztřesenou ruční kamerou bylo tohle jako balzám na duši. Tady se naopak kamera ani nehne. Film nemá vlastně žádnou linii, jde pouze o slet více či méně souvisejících vypointovaných scének. A to o zatraceně vtipné až absurdní scénky. První půlhodinu jsem se společně s celým kinem popadal za břicho, pak už to začalo být o něco vážnější, ale stejně zajímavé. A poslední scéna je snad až děsivá.