X-Men Origins: Wolverine (2009)

Na tomto snímku mi chybí jen režie Singera jinak nemám skoro žádné výhrady.Film měl rychlý spád a krásně to zodpovědělo všechny otázky, které divák měl v průběhu trilogie X-men o Loganovi.Někdy se mi to zdálo trochu ‘‘přitažené za vlasy‘‘, ale jelikož jsem veliký fanoušek série X men, tak pro mne nebylo těžké přijmout i tento díl mezi mé oblíbené. Hugh je pan herec, veliká osobnost a ‘‘tažný kůn‘‘celého filmu.Někdy mi až hrůzou naskočila husí kůže, hlavně při scéně, kdy vyskočil z chladící nádrže a zařval na celou místnost.Málem jsem spadl z křesla.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Pro mě osobně, jen když vidím jméno Bruce Willis, tak očekávám nadupaný film a musím říci, že po shlédnutí Smrtonosné zbraně 4 jsem se utvrdil v tom, že postava Johna Mclana se stala legendou.Film je jak po vizualní stránce tak dějové velice kvalitní ikdyž bych řekl, že SP4 pro mne ztratila tu nadsazenou atmosféru předchozích dílů.Každopádně spojení dobrých herců a akce, která (mě určitě neomrzí nikdy) nemohla dopadnout jinak. U mě 90%.Dobré komentáře golfista a Cival.

Komando (1985)

Tak tohle byla moje první origo koupená Vhs.Jako malý jsem vyrůstal na ‘‘rambovském ‘‘stylu filmů.Popravdě komu se jako malému nelíbily takové snímky.Komando je pro mě kultem a ač jsem tento film viděl snad 50x nikdy mě neomrzí.Jasně nejlepší akce 80 let, která ikdyž postrádá logiku a realnost, má určité kouzlo. Arnold je naprosto proslulý svými hláškami, které tento film obohatily o maximum své vtipnosti takže 95%.