Elsewhere (2009)

Tady se dá jen koukat na hezkou tvářičku Anny Kendrick. Příběh nezajímavý a napětí žádné.

27 šatů (2008)

Kritická je první čtvrt hodina, kdy jsem měl sto chutí to vypnout. Potom se ale film přijemně rozjede a je fajn sledovat hlavní pár. Katherine Heigl a James Marsden jsou opravdu sympatičtí a jejich vztah fungoval.

Sedm samurajů (1954)

Přehnaně dlouhý film, ve kterém se nic moc zajímavého neděje. Je zvláštní, že při tak dlouhé stopáži, se ani pořádně nedozvíme, kdo patří mezi těch sedm samurajů, natož abychom si k nim vytvořili nějaký vztah. Sedm statečných se mi tedy líbilo podstatně více...

Velký útěk (1963)

Přijde mi zvláštní, že tábor, který má nejtvrdší opatření proti útěku, tak se zajatcům podaří vybudovat opravdu neuvěřitelný tunel. Ta volnost pohybu zajatců byla dost prapodivná...

Alvin a Chipmunkové (2007)

Je to fakt taková dětská blbina. Tohle už pro mě asi není. Jediné, co si asi zapamatuji bude, jak se Chipmunk sprchoval v myčce.

Hanebný pancharti (2009)

Úžasný Christoph Waltz a hláškující Brad Pitt. Slyšet mluvit Brada Pitta italsky? K nezaplacení.

Kanibalové (1980)

Při některých scénách jsem se raději otáčel a jiné jsem si pustil znovu, protože jsem nevěřil, že to tam opravdu bylo. Jednoznačně film, na který se nezapomíná.