Ai no kusabi (1992)

Proste klasika a ja ako zarytá yaoi fan si nemôžem dovoliť dať menej.

Dračí příběh (2008) (TV film)

No nedám tomu jednu hviezdu za to, že som sa tak dobre pobavila (aj keď to zrejme nebol cieľ, či)? No dám.

Gran Torino (2008)

Filmy s Clintom Eastwoodom moc nemusím, ale tento bol vynikajúci.

Njan koi! (2009) (seriál)

Ďalšia háremovka. Nie som ich najväčší fan, ale má to svoje svetlé stránky a vtipné, hlavne mačacia kliatba a Nagi-senpai. Pekné 3 hviezdičky.

Kämpfer (2009) (seriál)

Mám z toho zmiešané pocity. Tému shoujo ai moc neobľubujem a ani háremovky nemám až tak rada, aj keď tieto dva žánre nie sú ústredné celkom mi vadia, takže neviem, prečo k tomu každý pondelok sadám :)

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Myslím, že je to o tú jednu hviezdičku lepšie, ako prvý film. A to hlavne, kvôli tej akcii. A to je asi tak všetko, čo sa k tomu dá povedať. Veľké nádeje som vkladala do Dakota Fanning, ale keďže jej dali toľko času, koľko jej dali, tak som si ju veľmi neužila. Nič iné ako sklamanie, ale to sa dalo čakať. Z otrasných kníh sa dajú spraviť dobré filmy, čo však nie je prípad Twilight ságy. Už teraz sa teším na ďalšie pokračovanie paródie upírieho sveta a upírov.

2012 (2009)

Myslela som si, že to bude o mnoho horšie. John Cusack ako akčný hrdina? Oh, come on :D Ale prekvapil ma, dokonca aj Amanda Peet bola znesiteľná.