Cyborg (1989)

Jeden z tech lepsich van dammovych filmu,docela slusne natocene prostredi v kterem se film odehrava,ale spise vice negativit jako napriklad pomale ale velmi pomale akcni a bojove sceny.

Vertical Limit (2000)

Adrenalin v krvi jsem pri divani na film mel,hlavne teda pri prvni scene,ktera byla dobre natocena.Samozrejme jak to tak u amiku byva zase vsechno bylo prehnane a chvilkami my prisel film i nepochopitelne zabavny--reziser to tak ale samozrejme nemyslel:]Ale podivana to byla slusna,dlouho jsem ve filmu nevidel takove sceny tak mozna proto.Vim jedno na hory nemam zajem vylezat:]

Good bye, Lenin! (2003)

Solidni snimek s mnozstvim chyb a nesympatickym hrdinou.Film je takovou spise komedii nez dramatem a taky mozna pro nekoho i peknou pohadkou.Na me pusobil slabe a nebyl jsem tudiz unesen tim kouzlem NDR.A pritom Nemecko mam velmi rad a obdivuji.

21 gramů (2003)

Dobre natoceny snimek,ale dle meho amorres perros se povedlo vice.Tohle bylo na muj vkus moc propletene,ze cloveka nuti se na to podivat vicekrat aby to pochopil.To jsem taky udelal a vysledek jsou 4*.Vyzdvihuji vykon Benicia Del Tora ktery si me tady ziskal.Inarritu je verici,alespon tak soudim z tohoto snimku,kde kazda spatna vec je pro neco dobra,a i o tomhletom mottu je i cely film.Buh existuje.

Tma, světlo, tma (1989)

Jeden z nejlepších krátkometrážních filmů co jsem kdy viděl,bavil mě od začátku do konce.Skvělé plastelínové efekty.Člověka nutí tento filmek zamyslet se jak to autor myslel.

Jak krtek ke kalhotkám přišel (1957)

Velmi poučné a pěkně zpracované.Krásná pohádka s krásnými zvířátky,ti mravenečkové my tam vadily,to už mi tak přirozené nepřipadlo ale zase hodně naučné.

Pat a Mat - Cyklisti (1992) (epizoda)

Tak tady v tom díle mi chyběl ten originální nápad Pata a Mata.Umí přemýšlet i líp.Tento díl je slabý.

Karate tiger 4: Král kickboxerů (1990)

Podle mě s jedničkou nejlepší z karate tigerů.Billy Blanks jako drsný záporák,tuhle roli zvládl velmi pěkně,to on udělal tento film pro mě tak koukatelný.Velmi dobré akční scény a Billyho kopačky:)Slabý scénář ale to je u všech dílů karate Tigerů.

Michael Jackson Live in Bucharest: The Dangerous Tour (1992) (koncert)

Skvělý koncert,jeden z nejlepších který jsem od Michaela viděl,do žánru bych přidal i katastrofický jelikož ty fanynky jak odpadávaly jen když začal Jackson zpívat to vypadalo děsivě.

Captain EO (1986)

První půlku filmu jsem si říkal že je to průměr a nic mě už nepřekvapí a můžu očekávat co se dál stane,ale pak Michael začne zpívat a tančit a kouzlit a já zírám.Zase skvělá muzika,michael snad jinou neumí:)