Magické hory (2009) (seriál)

Mohl to být zajímavý pořad, ale kombinace Cílek + Fialová se prostě nepovedla.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Z tohohle seriálu jsem opravdu hodně nadšená. Je to vtipné, je to chytré, má to spád, výborné dialogy a obsazení. Některé díly si pouštím i víckrát, a to se mi jindy nestává.

Monroe (2011) (seriál)

Srovnání s Housem je v tomhle případě naprosto nevyhnutelné a Monroe z něj vychází velmi slušně. Seriály z lékařského prostředí mě ale obecně až tak moc nebaví a ani tento mě nezaujal natolik, abych se podívala na všechny díly. Musím ale hodně pochválit výkon Jamese Nesbitta, který se pomalu stává jedním z mých oblíbenců a na Hobbita se teď díky němu těším zase o trochu víc.

Endgame (2011) (seriál)

Hlavní představitel vidí zločiny jako šachovou hru a zúčastněné jako figurky ve hře. V zásadě se jedná o typ seriálu s výstředním a až lehce narušeným hlavním představitelem, kterých se dnes točí hodně. Nejsem si moc jistá, jak v konkurenci Sherlocka, Luthera, Dextera nebo House obstojí. Asi až tak dobře ne, přislíbena byla myslím jen jedna řada.

Všechnopárty (2005) (pořad)

Co jsem tak vysledovala, lidi mají hodně rádi, když si ze sebe moderátor umí udělat legraci. V tomhle případě je to ale nějak moc často, působí pak jak buran, který toho moc nepobral a to neustálé divení se typu "tohle bych já nedokázal" mi už z principu leze na nervy. Na druhou stranu musím uznat, že si často zve opravdu zajímavé hosty, kteří pak celý díl drží nad vodou. Teď už se dívám jen výjimečně, když se chci pobavit, pustím Krause, když se chci něco dozvědět, podívám se na Ebena.

Falling Skies (2011) (seriál)

Pilot byl zklamání, ale pak se všechno začalo hezky rozjíždět a poslední dobou se na každý nový díl celkem těším.

The Voice (2011) (pořad)

Asi nejlepší formát pěvecké soutěže, který jsem zatím viděla. Nejzajímavější byly první díly s "blind auditions", za velké plus považuji, že soutěžící byli už předvybraní a skoro ve všech případech šlo o zajímavé lidi, kteří zpívat opravdu uměli. Takže žádná otravná a trapná looserovská vystoupení. Soutěžící vypadávají až drasticky rychle, takže svého oblíbence si moc neužijete, na druhou stranu to má zase spád. Pochválit musím i za výběr písní, které se občas objeví i ve velmi netradičním a zajímavém pojetí. Výborně vybraní jsou i porotci, ale trochu překvapivě se mi jako nejslabší článek zdá Christina Aguilera. Zato Blake mi přijde do soutěže zainteresován nejvíc, ani bych do něj neřekla, že to bude tak prožívat :) Už se těším na další řadu.

Láska bolí (2011) (seriál)

Příjemný seriálek s dobrým obsazením. I když je jen o vztazích, tak na rozdíl od konkurence vůbec nesklouzává k vulgaritě. Jen mě malinko překvapuje, že postava, která by měla být hlavní, se v každém díle objeví maximálně na 5 minut. Po druhém díle je to zatím na 80%, baví mě to budu sledovat dál. Edit: tak po čtvrtém díle zvyšuju hodnocení na pět hvězd, astronauti neměli chybu :)

Záměna (2011) (seriál)

Celkem mě to baví a po druhém díle hodnotím víceméně kladně. Ale upřímně řečeno, seriál mi přijde zajímavý jedině díky postavě Daphne.

Odsouzení (2010)

Film, který nijak zvlášť nevyčnívá, ale taky nejspíš ani úplně nezapadne. Film, který nijak zvlášť nepřekvapí a nenadchne, ale ani nijak zvlášť nezklame. Prostě průměr. Hilary Swank podle mě celkem nevýrazná, děj strašně jednotvárný, stopáž moc dlouhá a příběh taky nějak extra originální není. Rodina má držet při sobě, nesmíme se vzdávat a bojovat až do konce. We get it.