Bo Burnham: Inside (2021) (pořad)

Mistrovské dílo. Dost možná to nejlepší, co kdy bylo vytvořeno jediným člověkem. Robert se opravdu překonal. Neuvěřitelně dospěl jak v komedii, tak v muzice. Písně jsou chytlavé a jako vždy vás donutí se zamyslet. Bo nádherně vykreslil rozdíly mezi uměním a umělcem a vlastnoručně vytvořil úplně nový žánr stand upu. 5*

Black Widow (2021)

Já mám prostě ty Marvelovky ráda. I ty, které jsou vlastně úplně zbytečné. Black Widow nepřináší do Universa nic nového, slouží prostě jako rozloučení se Scarlet Johansson. A na mě to zafungovalo. Rozhodně to není na úrovni Infinity War, nebo Winter Soldier, ale stopro film nevynechám při příštím Marvel Maratonu.

Poslední dopis od milence (2021)

Bohužel jsem zklamaná. Knížní předlohu jsem četla kdysi, a rozhodla jsem se jí přečíst znovu, než jsem šla do kina. Možná to byla chyba. Film by se mi asi líbil více, kdybych si bývala nepamatovala tu knihu. Úplně změnili charaktery postav (i vizáž), úplně zabili jeden zvrat, který v knížce fungoval výborně a kvůli vynechání jistých událostí z knihy působily některé postavy dost hloupě. Škoda škoda. Raději sáhněte po knize. 3*

Rychle a zběsile 9 (2021)

V rámci žánru (stupidní filmy) je to docela dobré. Stejně jako všechny F&F je to prostě ulítlá hovadina, ale rozhodně pobaví a nenudí. 4*

Supernova (2020)

Čekala jsem emocionální vycucávačku, ale on je to vlastně strašně příjemný snímek o lásce, oddanosti a podpoře. Kapesníčky nebyly potřeba, ale srdce mi maličko posmutnělo během filmu. Oba herci předvedli úžasné výkony a já si ráda film jednou zopakuji. 4*

Malý princ (2015)

Knížka Malého Prince je jednou z mých nejoblíbenějších. Film krásně zachoval kouzlo i většinu příběhu. I celá přidaná linka té malé holky byla v pohodě a docela chytrý způsob, jak se se zvláštní výpravou knihy vypořádat. Bohužel konec mi to dost skazil, jelikož kompletně změnil celou pointu knihy. 4*

Život v Heights (2021)

Mělo se jednat o filmovou událost roku. Rozhodně mě to bavilo. Bylo se na co koukat, hudba super, ale předcházel tomu takový hype, že jsem byla maličko zklamaná. Určitě se na to ale někdy podívám znovu. 4*

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Celé mi to přišlo jako špatná parodie na celé SAW. Bohužel nemůžu být moc objektivní, jelikož Chrise Rocka fakt nemám ráda, ale jeho herecký výkon byl pod bodem mrazu. Neumí hrát, neumí mluvit a jeho obsazení bylo jen dalším hřebíčkem do filmové pomyslné rakve. Co tam dělal S. L. Jackson jsem vůbec nepochopila, konec byl neuvěřitelně předvídatelný a zmíníla jsem fakt hrozně špatné herecké výkony? Pro mě rozhodně jeden z nejslabších filmů letošního roku. 1*

Tom a Jerry (2021)

Takové nijaké. Tom a Jerry jsou úplně odsunutí do pozadí, i když to se dalo čekat. Hlavní holčina sympatická, ale pro děti musí být ta hlavní dějová linka dost nudná. Film není ani nijak extra vtipný. Dost slabý průměr. 2*