Prokletý ostrov (2010)

Jsou filmy, u kterejch víte jak to dopadne, což nebejvá zábava... Jsou filmy, kde si to myslíte, ale konec vás překvapí - a bejvá stupidní... A pak je Shutter Island, kde máte v hlavě pár nápadů jak by to mohlo skončit, ale konec je uplněj jinej a hlavně - lepší.

Plnou parou vzad! (2002)

Nechápu to hodnocení... nebo že by spousta lidí nepochopila ten humor?

Pátá rychlost (2002) (seriál)

Top Gear je Top Gear, ale za poslední series (2010) si i 5th Gear taslouží 5*. Kdo tomu dává odpad, ať se zamyslí nad tím, jestli má vůbec rád auta. TG je TG, ale Tiff a Jason jsou páni řidiči... a jejich dog fighty jsou super.

Křesťanský magazín (2002) (pořad) odpad!

Odpad, stejně jako cokoli podobného týkající se jakékoli církve. Pořad pro psychicky nevyzrálé. Zlo, tečka.

The Jerry Springer Show (1991) (pořad)

Ultra-idioti, dementi, úchylové, Jerry a idiotské obecentstvo... Prostě zábava...

The X Factor (2004) (pořad)

S tím, co proběhlo u nás naprosto nesrovnatelné.

American Idol (2002) (pořad)

Simon je prostě bůh. Bez něj by to byla sotva na dvě hvězdičky (a asi i brzo bude - letos v American Idol skončil...). Ale zábava se tomu upřít nedá.

Amerika má talent (2006) (pořad)

Nesmrtelný TV-harcovník David "The Hoff" a přehlídka amerických ultra-magorů. K tomu stará Osbourneová a jako bonus občas i nějaký ten talent. Prostě prdel.

Británie má talent (2007) (pořad)

Občas opravdu kvalitní "objevy", občas pouze směšné snažení naprostých chudáků, ovšem vždy velká zábava. Dokonalé zpracování a technická úroveň. K tomu ještě bůh Simon a show je na světě.