Mugen no džúnin (2017)

Já jsem si to maximálně užila. Líbilo se mi anime, takže jsem měla trochu obavu z hraný verze, ale zbytečně. Je to čistá radost a závava, při který jsem se nenudila, užívala si naplno skvělý bitky, dobrou hudbu, velmi kvalitní zvuk. A Takuju, kterýmu tahle role padla jak prdel na hrnec. Brutálně coooooooool. :-)

Máte slovo (2008) (pořad) odpad!

Tohle nepatří na veřejnoprávní televizi.

Češi zachraňují (2018) (seriál)

Tohle se opradvu povedlo, díky, Dane Bárto. A díky i těm, co zachraňují, jsou to úžasní lidé.

Jako ryba v síti (2016)

Velmi uvěřitelné, snad až na posledních cca 15 minut SPOILER (čekala bych, že rybář bude víc využit propagandou a rozhodně už se nevrátí do svojí původní vesnice).

Interview (2014)

Ty komediální prvky mi vůbec nepřipadaly vtipné, je to ten blbý americký humor, který jsem nikdy úplně nechápala. Když si tohle ale odmyslím, tak je tam spousta věcí, ze kterých dost mrazí a který jsou podaný velmi trefně. Kdyby se odpáraly scény se strkáním pouzder a střílením do prdele, s kousáním prstů atd., tak by to mohl být docela zajímavý film.

Laipeu on maseu (2018) (seriál)

Originál ani americký remake jsem neviděla. Líbilo, bavilo, zajímavý téma a super postavy. Samozřejmě se počítá s další sérií a už aby byla.

Pojedeme k moři (2014)

Skoro celý film hrozná nuda, nechápu, co je zajímavýho na domácím videu malých kluků.. To "odhalení" v závěru mi přišlo zaprvé očekávaný a za druhé na tom bylo znát, že je zde snaha šokovat.. Nepovedlo se. Ale vyloženě blbé to není, Mádl se s tím popral docela slušně a možná kdybych byla kluk, tak by to ve mě dokázalo vyvolat nějakou nostalgickou vzpomínku na dětství.

Jsi taky člověk? (2018) (seriál)

Nehodnotím přes vlhké kalhotky a dávám průměr. 50%

Secret of the Three Kingdoms: The Secret Dragon in the Abyss (2018) (seriál)

Hrozně mě štve, že aby se člověk v rámci čínský produkce dostal náhodným výběrem k takhle skvělý věci, musí se prokousat hromadou infantilních sraček. Minule se mi to stalo s Nirvana in Fire a toto zpracování historie Tří království se tomu s klidem vyrovná. Výborně zpracované dvorské intriky, perfektní herci a pokud nějaký vtípek, tak rozhodně ne v běžným čínským infantilním duchu. Uznávám, že reálná historie je zde poněkud poupravená, ale hlavní body zůstávají. Je radost sledovat osudy dvou stratégů Sima Yi a Guo Jia. Jestli mám vůči něčemu výhradu, tak je to na můj vkus až příliš uplakaný, nicméně na druhou stranu se asi není čemu divit, vzhledem k tomu, co prožívají postavy. Dlouho se mi nestalo, abych po 54 dílech chtěla další.

Blade Runner 2049 (2017)

Takže - v podstatě všechno, co bych na tomhle filmu mohla vyzdvihnout, je okopírovaný z původního Blade Runnera. Temná atmosféra, hudba, úžasně zpracovaný vizuál (včetně Atari a PanAm). Tohle sice miluju, ale nestačí to k tomu, aby mě nový Blade Runner potěšil. Postavy nepřináší nic novýho, děj stojí úplně za houby.. už nějak začínám mít plný zuby zápletek, kdy se umělá inteligence snaží co nejvíc podobat lidem a vyrovnat se jim. Proč by měla? Vždyť má sakra na víc. Film je šíleně natahovaný. A překvapení (fakt to mělo být překvapení?) ze závěru lze poměrně snadno pochopit už v půlce. Tohle si mohli filmaři klidně odpustit. Když se z toho všeho sundá Blade Runnerovský háv, je to spíš podprůměrná sci-fi. Nic moc teda.