• Fantasy

Záhada Blair Witch (1999)

Tenhle film jsem viděl jako malej kluk a tak se nedivte, že jsem věřil všemu co s na plátně odehrávalo. A asi je vám jasný, že když jsem tomu věřil, byl jsem u toho řádně posr.... strachy. Dávám pět hvězdiček protože se jednalo o průlom a velkou inspiraci pro začínající filmaře. 91%

Pirát divoký Jack (1998) (seriál)

Ten skvěle prohnilý charakter Jacka jsem žral jako dítě na FOX KIDS. Budu se na to zase po letech muset podívat. 91%

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Schéma pořadu je ok a nemůžu proti tomu říct ani popel. Ale sakra ten Pohlreich je takovej kokot. A argumenty, že se chová jako kokot jen při natáčení, neberu. A ne, nebaví mě v televizi koukat na kokoty. 31%

Svět podle Lelanda (2003)

Čekal jsem trochu víc. V některých částech film celkem nudil. Vsuvka o nevěře černýho učitele mimo hlavní osu příběhu byla úplně zbytečná a nudná. Ryan Gosling byl celkem přesvědčivý ale řekněme si, že zahrát kluka, kterej má na párku, že někoho ubodal, nebylo nejtěžší. Konec mě však celkem potěšil a posunul moje hodnocení z tříhvězdičkové kategorie do té čtyřhvězdičkové. 71%

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Ze všech český stanic uměla vždy Česká televize sport nejlépe a platí to i sportovním zpravodajství. Jako velký sportovní fanda si BBV nenechám nikdy ujít, pokud je možnost nenechat si je ujít :D. Nutno dodat, že poslední dobou jde zpravodajství na ČT pořádně z kopce ale sportu se to naštěstí tolik nedotklo. 91%

Červený trpaslík (1988) (seriál)

I ten nejprimitivnější humor může rozesmát každého neprimitiva, pokud je servírován tak jako právě v trpaslíkovi. Tuhle kultovku hltám od mala a nic se na tom nezměnilo dodnes. Jen škoda, že epizod nebylo víc. Jsem rád, že po letech nám tvůrci aspoň naservírovali desítku, která si kvalitativně nezadá s klasikou, kterou zplodili koncem 80. let. 93%

Podraz (1973)

Geniální film, který mi dlouho unikal. Po jeho dokoukání jsem měl přesně takové pocity, jaké by měl člověk z kvalitního filmu mít. 95%

Poslední Mohykán (1992)

Tento film jsem naplno hltal už jako dítě a neexistuje případ, že bych na mohykána narazil v televizi a nedokoukal ho do konce. Hudbu z tohoto skvostu si do sluchátek pouštím dodnes a závěrečná scéna podpořená právě geniální hudbou je jedním z nejlepších počinů když ne v historii filmu tak alespoň v historii válečných / historických / romantických / westernových filmů :D. 95%

Zoolander No. 2 (2016)

O dvojce můžu říct asi tolik, že nenadchla ani nezklamala. Absence příběhu by mi tolik nevadila, kdyby byla dvojka tak nabitá hláškama jako jednička. Sice jsem se bavil ale ne tak, jak jsem čekal. 70%

Miami Vice (2006)

První a zatím poslední film, ze kterého jsem odešel z kina. Možná jsem odešel předčasně a možná ne...kdo ví? Jediný, co si pamatuju je, že jsem se strašně na začátku nudil. Možná si to po letech stáhnu a dám tomu druhou šanci. Momentálně ale můžu dát tak 30%.