Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2011) odpad!

Celkom slusna hovadina, ktora od prveho dielu zazila brutalny prepad smerom dolu. Otrepany namet, vykon M. Lawrenca priemer, v podstate vobec nechapem, na co je dobre tocit taketo shity. Ak si niekto pod tymto predstavuje "zabavu", tak to sa s radodostou postavim bokom. Dakujem, neprosim. 0%.

Next (2007)

Nechapem, co maju vsetci s upadkom Nicolasa Cagea, dla mojho nazoru je na tom vo vacsine filmov, az ku dnesnemu dnu, celkom v pohode. Nehra sice v trhakoch, ale to sa postasti azda len raz za cas. Rovnako je na tom i tato snimka, ktora sa, zase raz, pohrava s myslienkou casovej manipulacie. Osobne sa mi na film dobre pozeralo, nepostrehol som ziadne extra preslapy, avsak na zadok som z toho tiez nepadol. Je to, skratka, skor lepsi priemer. 70%.

Zatmění (2008)

Ano, klaustrofobicka atmosfera tu nechyba, bez nej by to bolo uplne zabite. Autori zaroven zvlastne vyplnili casti, ktore sa netykali priamo pobytu vo vytahu. Vypmohli si snovymi scenami (so zaujimavym hudobnym podmazom) zo zivota jednotlivych uvaznenych ludi. Cez tieto sceny spoznavame ich charaktery, ale je fakt, ze ich mohlo byt menej a dej tvorcovia mali radsej viac zamerat na situaciu vo vytahu. Nechyba, samozrejme, potrebny psychopat a zvysok si uz kazdy moze domysliet... Opat film na jedno zhliadnutie, ale aspon nenudi. 60%.

Smrtelné horko (1988)

Skvela hororova komedia s fajn obsadenim, sympatickymi zombikmi, spravne odpisovymi hlaskami a vobec... fajn atmosferou. Gore efektov je malo, ale su vcelku luxusne. V pribehu su sice diery, to uznavam, ale nedokazalo mi to pokazit celkovy dojem z filmu, takze som si to uzil. 80%.

Vládcové Marsu (2009)

Asylum sa vynimocne prekonal, to musim uznat. Mnozstvo veci sice strasne kole oci, ale tentoraz to nie je taky pruser, na aky je clovek pri Asylume zvyknuty. Ku koncu som sice zacal zaspavat, ale dalo sa to prezit a to je podstatne. 30%.

V hlavní roli já (2008)

Ciernocierna komedia, plna absurdnych, sialenych napadov. Herecky vyber skvely. Zabava specifickeho druhu zarucena. Super :) 80%

Azyl (2008)

Eeeeer..... eeeeeehmm... ano? Takze asi takto... Film ma nevystrasil ani jediny raz (ak neratam fakt, ze ma spatne vydesila myslienka na stratu casu), herci nezaujimavi, resp. zaujimave tu nie je snad takmer nic. Musim vsak priznat, ze spojenie "cvokarne" a hororu ma vzdy chyti za srdce. Vsetko je vsak absolutne trapne, atmosfera doslova v prdeli, skratka som rad, ze som to napokon vobec dopozeral az do konca. Ked to porovnam napr. s o rok starsim snimkom House on Haunted Hill, nemam co riesit. Toto sa skrata nevydarilo. Co uz. 20%.

Chata v horách (2012)

Konecne horor a pritom zaroven sranda. Tento vytvor cerpa snad z uplne vsetkeho, "Evil Dead" pocnuc a konciac pri Lovecraftovej mytologii o Prastarych. Do toho napad v style "Cube 0"... No skratka, ja som len zyyyral, co sa to tam vlastne vsetko deje a casto som neveril vlastnym ociam :). Velmi dobre odvedena praca, to musim uznat. Povodne som od filmu cakal tupu teenagersku vyvrazdovacku, ale vyklubalo sa z toho... eeeech. To je proste masaker :). 80%.

Hněv Titánů (2012)

Prvy diel som v case sledovania dvojky nevidel, takze nemozem posudit ich kvalitu z danej stranky. Kazdopadne, co sa nahnevanych Titanov tyka, je to skratka typicky americky nasup akcie a fajnovych efektov. Lenze kto by za tym nebodaj hladal nejaku vacsiu hlbku, je na zlej adrese. Takze, sice som sa pobavil, ale nic to nemeni na veci, ze film ako taky je tradicny priemer. 55%.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Relativne bezproblemovy priemer, ktory nam vcelku humorne predvadza stretnutie mimozov s Divokym Zapadom. Mohlo to mat sice aspon o tretinu mensi rozpocet, minutaz by sa urcite dala okresat na klasickejsich 90 minut, ale inak sa to dalo zvladnut zhliadnut v pohode. Zase raz jednohubka. Ach, ten Hollywood... 50%