Pod povrchem (2000)

Další geniální počin alana silvestriho. Film je místy opravdu velmi strašidelný a ze začátku vůbec netušíte, která bije. Michelle Pfeiffer (jak to ta ženská dělá, že vůbec nestárne!?) předvádí další ze svých oscarových výkonu ve filmu, za který ji nikdo oscara nedá. Takhle vypadá film, když se sejdou výborný režisér a neschopný scénárista, točit to někdo jiný s cameron diazovou v hlavní roli je to na odpad70%

Miluj bližního svého (1999)

Výborní herci. Pokuď jde o scénář, tak absolutní bomba. sice nechápu, jak pro to mohli v hollywoodu sehnat producenta, který by to zaplatil, ale u žádného jiného filmu mě pointa nepřekvapila tak jako zde. většinu point prohlídnu předem, odhalím vrahy v detektivkách, ale tohle jsem opravdu nečekal.

Air Force One (1997)

nesnášim americký patriotismus, ale forda mám rád stejně jako closeovou a oldmana a když si odmyslíme, že hlavní hrdina je prezident, tak je to výborněj akčňák.

Kameňák (2003)

Musím dát dvě, protože tento film má ještě další poračování )doufejme, že zůstane jen u dvou) a navíc proti tomu běžel v televizi výlet a ten byl ještě mnohem horší (ne, nezbláznil jsem se, jsem zcela dušeně zdráv).

Snowboarďáci (2004)

Řeknu to asi takhle: Martina Klírová má fakt pěkný kozy, obličej taky ujde, ale i hluchej slyší, že svoje dialogy jen bez výrazu čte z papíru, se stejně nulovým výrazem je čte i jirka mádl, kterej se navíc ještě celej film pitomně gebí (on sám si asi myslí že hraje). alespoň, že ten vojta umí dobře hrát a že mi párkrát zacukaly koutky.

Terminátor (1984)

90% jeden z mála filmů, jehož druhý díl je imho lepší...

Julie Lescautová (1992) (seriál)

Jeden z mála uvěřitelných seriálu, ve kterém nejsou žádné zbytečné přestřelky a honičky, ale vítězí běžné lidské problémy. titulní postava, její dcery a spolupracovníci jsou navíc velmi dobře napsaní a zahraní, ovšem trochu mi přijde, že s časem kvalita klesá.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Petere Jacksone, ty tlustej hamižnej parchante, ani nevíš jak jsem se tešil na sarumanovu smrt a sauronovu tvář, kdybys to dal do filmu místo té ubohé patetické půlhodinky natahovaného zbytečného loučení, pak by ti asi nebylo co vytknout, ale já nebudu hodnotit scény, které jsou pouze na DVD, které bych si musel koupit za nekřesťanské peníze, protože v půjčovnách rozšířenou verzi nemají a v kině a v televizi to neuvidím. Neudělám ti tu radost, abych za to ty peníze vyhodil, už jich máš dost! bez těchto dvou klíčových scén je návrat krále film, kterému dát pět hvězdiček prostě nemůžu. Je mi líto.......Doufám, že v king kongovi budou taky celou dobu z opičáka vidět jenom ruce a hlava s celým tělem bude až na 20tidiskové zlaté DVD edici za 100000 kč.

Mission: Impossible II (2000)

Nuda, bez špetky nápadu a navíc je ještě půlka filmu okopčená ze zlatého oka.