Krvavý sníh (2009) odpad!

Proč? Bože, proč já? Proč jsem todle musel vidět?

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Zarážející je, že je to jak z dnešní doby. Fenomenálně nejlepší satirický seriál ze všech.

H+ (2011) (seriál)

* Za to, že to hezky vypadá. Jinak vypovídající hodnota žádná. Za ty čtyry minutky co jeden díl má se nedozvíte nic kloudného, zajímavého nebo snad něco co by Vás mohlo nějak upoutat. Možná že kdyby místo X dílů po 4minutách (ze začátku osekáno o minutu a na konci taktéž titulkama, delšíma než u některých krátkometrážních filmů) udělalo 10 dílů po 20minutách, tak bych tomu dal víc ale takhle... Zbytečná ztráta 4minut Vašeho života.

Avengers (2012)

Americký klasika. Je to plný hlášek, který pobaví. Je to přehnanější než svaly na těle kulturisti. Je to plný efektů, spomalených záběrů a najížděček na tváře herců za hudby, která má jeden smysl a to rozbrečet diváky. Hodnoty to nepředává žádné, proslovy jsou o hrané, a postavy krom Starka nudné. Nechápu jak letní trhák (nic jiného to není) může někdo ohodnotit stejně, jako Přelet nad kukaččím hnízdem nebo Foresta a pak se ještě tady rozepisovat jak pseudo-kritik.

Jednotka zvláštního určení (2006) (seriál)

Nevyužitý potenciál. Jinak seriál nejde hodnotit. Jeden díl mě naprosto nadchnul a druhý díl... No lepší pomlčet. Škoda tak skvělého námětu. Za těch pár dobrých dílů 5* a za těch pár špatných dílů 0, takže průměrem sme na třech.

Krev na křídlech (2010) odpad!

Deset minut sledování nějákého filmu mi nikdy nepřišlo, tak dlouhý a útrpný, jako u tohoto filmu, který nezachrání ani krásná tvářička Megan Fox.

Schindlerův seznam (1993)

Příběh o pravé lidskoti a charakteru. A také příběh o tom, že správní lidé se najdou i v těch nejhorších dobách.

Sám doma (1990)

Vánoční klasika. Díky tomu takové hodnocení.