Londýnský gangster (2010)

Dosť slabý odvar z gangsterského prostredia v podaní Monahana.Stereotyp dokonca nuda,ktorá vás pohltí počas filmu.Nebyť Farrella v hlavnej úlohe tak túto monotónnu vec vypnem po prvých 30 minútach.40%

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Filmový unikát Davida Finchera ,ktorý vás rozosmeje ale aj rozplače.Dokonalý Brad Pritt spolu s Cate Blanchett vytvorili jeden z najkrajších párov na filmovom plátne vôbec.Fincherovská dokonalosť v každom detaile a sekunde tohto diela.

Super 8 (2011)

Taký ten dlho utajovaný film ,ktorý mal byť niečo ako E.T. tohto storočia no nakoniec z toho bola len decká akcia v malom mestečku za kopcom.Filmu jedine pomohlo meno ktoré ho produkovalo a to Steven Spielberg.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Prvotriedna akcia z dielne Justina Lina ,ktorý sa neustále zlepšuje a už teraz sa teším na Fast Six.Výborná akcia skvelý herci s nádhernou Brazílskou krajinou a dobrým príbehom tomu všetkému dáva ten správny náboj.Jednoznačne ašpirant na top 5 tohto roka.

Jackass 3 (2010)

Jackass 3D film pre tých ktorí majú chuť sa zabaviť a vypnúť na 94 min.

Sejmout zabijáka (2011)

Sejmount zabijáka film pri ktorom som sa neskutočne bavil a dostal ma svojim podaním príbehu pre diváka.Ray Stevenson vo vynikajúcom hereckom výkone aký sa podarí málokedy.Tak dobrý mafiánsky film tu už dlho nebol a určite ašpirant na top 5 filmov tohto roka.95%

Světová invaze (2011)

Film na ktorý som sa obzvlášť tešil no zbytočne.Nie že by to bola strata času ale z Battle: Los Angeles sa dalo vyťažiť určite viac ako len boje do výšky 10 m nad zemou.60%

Klikař Charlie (2007)

Taká tá pohodová romantická komédia čo moc neprekvapí ale zato pobaví a Jessica Alba svojou krásou očarí.

Walk the Line (2005)

Vynikajúci životopisný film o takej hviezde ako bol Johny Cash.Výborný výkon Joaquina Phoenixa a Reese Witherspoon za ktorý bola Reese odmenená Oscarom len nechápem prečo Oscar neskončil aj v Joaquinových rukách, jeho výkon sa určite rovnal, možno bol aj lepším ako Jamie Fox v Rayovi.95%

Víla Zuběnka (2010)

Doslova a dopísmena pád Dwayna Johnsona do detských béčkových filmov ktoré sa páčia divákom do 6 rokov ale aj oni majú určite výhrady k rodičom že na aký stupidný film ich to zobrali.