Flower (2017)

Takový obyčejný neobyčejný film. Erica je fakt číslo teda...takové, že ji buď nesnášíte nebo žerete. Já ji žeru!

Rocky (1976)

Jako upřímně jsem od toho čekala víc, ale tak je to asi s každým kultovním filmem, který zhlédnete poprvé. No možná ne s každým...každopádně nic moc, znova se na to dívat asi nebudu.

Děsivé dědictví (2018)

Nejlepší horor tohoto roku ? Bravurní psychologické drama? Ehm prosím? Větší kravinu jsem neviděla, fakt upřímně z celého srdce lituji času a peněz, které jsem za to dala. Kdyby to aspoň zachránil trošku konec, jak už se mi párkrát stalo v minulosti u slabších filmů, ale tady? Tady to konec ještě více znehodnotil, fakt nedoporučuji a absolutně nerozumím lidem, kteří můžou toto nazvat masterpice. Jednu hvězdu dávám jen proto, že nechci dávat odpad.

Půlnoční láska (2018)

Nechápu některé záporné komentáře tady a ani to, že někdo píše že mezi hlavními postavami nefungovala chemie?? Wtf? Lepší chemii má snad max Ryan Gosling s Emmou. Jinak námět je více méně ohraný s nádechem něčeho nového, ale i tak mi to nevadilo a byla jsem mile překvapena výsledkem. Samozřejmě slzavé údolí lvl 300, ale to tak mám často 😀

Ranč (2016) (seriál)

Na tenhle seriál jsem se začala dívat kvůli kombu Kutcher- Masterson, a jsme ráda že jsme tak učinila. Tenhle seriál je prostě něco jiného. Má to vtipné momenty, má to smutné momenty a je to podle mě něco, co stojí za to vidět. Od S03E11 tam už bohužel nebude Masterson, který je prostě super a bez něhož to bude o dost méně vtipné, ale co se dá dělat, někdo někoho obviní, nemá důkaz no a všichni mu věří a tak to asi zřejmě teď chodí na tom světě. Nahradí ho sice Dax Shepherd, ale bude to jako když skončil Charlie Sheen v Dva a půl, prostě to postupně půjde do sraček. Škoda

Dogma (1999)

Tyjo takové herecké obsazení a dokonce i hodnocení je celkem vysoké a je to prostě totální kravina 😀 Highlight byl asi shit demon jinak se mi ani nepozvedly koutky úst do úsměvu, prostě takové ty trapnější vtipy a.k.a. Scary movie, až na to, že u Scary movie jsem se teda i zasmála. Já mám ráda humor všeho druhu, ale tohle prostě vůbec nebylo vtipné 🤷 Ty dvě hvězdy dávám za to hvězdné obsazení a herecké výkony, protože hrát oni umí, to jo, ale to je tak všechno.

Dukla 61 (2018) (TV film)

Česká televize nadále překvapuje! Po Methanolu je toto už druhý film vyprávějící pokles morálky na úkor peněz a taky samozřejmě ten hrozný dopad. Tenhle svět nejde do sraček až teď, on už tam směřuje dlouho. Je to fakt smutné připomínat si takovou historii a zjistit, že jsme se za těch 50 let vlastně vůbec nikam neposunuli a peníze ovládají svět ještě mnohem mnohem víc. No ale to jsem trošku odbočila :D Film fakt super. Ostravština jakožto residentce Moravskoslezského kraje, se mi zdá někdy vyloženě uši rvoucí, ale nejvíc to šlo asi Issové a kupodivu i Langmajerovi. Taclík se o to pro změnu nepokoušel vůbec :D :D Každopádně snaha se cení a já děkuji za tento film, čest práci!

V pasti času (2018)

37%??? Děláte si srandu? A té kravině Ztraceno v překladu přes 70, fakt nerozumím. Já fantasy a sci-fi miluju a tak stejně se mi i líbilo tohle. Jako říkala jsem si, že tady bylo asi víc zeleného plátna než skutečných záběrů, ale jako v konečné verzi jsem z toho víc nadšená než z Avengers Infity war, a to jsem velká fanouška Marvelu.

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Já tohle prostě žeru ! Na Sandlerovy xichty už jsem sice alergická, ale tenhle film je prostě taková kravina až je to boží. Nejlepší je samozřejmě Hitler a ananas😂😂

Stánek s polibky (2018)

Za mě super film. Tváří se to jako průměrná teenagerská komedie, ale je to něco víc. Jako jo, je vám jasné jak to dopadne, jaké budou asi zápletky atd. , ale kupodivu mi to vůbec nevadilo a těšila jsem se, až už se to stane. A navíc Noah Flynne je fakt ....velmi sympatický mladík :D Těžko uvěřitelné, že je ročník 1997 a když už jsem u toho herce, tak jak to, že není napsaný tady v seznamu herců, kteří hrají ve filmu?? Nějak to nechápu. Jmenuje se Jacob Elordi, kdyby to někoho zajímalo ...:D