Lesní duch (1981)

Poprvé jsem tenhle film viděl na VHS před 27 lety (tenkrát se tomu říkalo "chata hrůzy") a byl to můj kultovní. Dnes jsem o kousek starší a názor - SUPER. Ani po těch letech (a, že si dali šikovní lidé tu práci, a film vyčistili) neztratil na hororovosti. Dneska se točí sra... a těm všem rádoby filmařům, bych to dal sledovat povinně.

Země ztracených (2009)

Takovéhle mám sny. A to jsem si říkal, že musím omezit alkohol. Skutečně jsem se pobavil. Některé scény nemaj chybu. A pokud máte rádi "Cestu do pravěku" a "Mars útočí", tak si tento film určitě nenechte ujít.

Machři (2010)

Romantika jako stehno. Už vidím, jak se scházíme na abiturienském večírku, jak se máme všichni Ráááádi, naše manželky jsou příjemné, ohleduplné.... dala by se natočit dost dobrá parodie po česku. Ale je pravda, že mám každodenních srač... dost a tenhle typ zábavy mě vždy pohladí.

Monstrum (2008)

Nuda, nuda, nuda..., ale jen do té scény, kdy aktéři filmu vyběhnou před klub, kde slaví. To, co se tam přikutálí, odstartuje příběh, zachycený amatérskou kameru, která točí a kurevsky dobře, vše, co se děje. Pocit autentičnosti vás vtáhne naprosto dokonale. "Blér vič" nebyl první film, kde hrálo dokumentární zpacování prim. Dnes již kultovní "Kanibalové" měli podobný rukopis, který hodně emociálně působil na mou generaci. Technika posunula tento žánr opět kupředu a díky dobrému scénáři a režijnímu zpracování si zasluhuje to nejvyšší ohodnocení.

Země mrtvých (2005)

Jednoduchý jasný příběh, učící se zombíci, několik živých padouchů, to vše dobře namixované s trochou napětí, humoru a dobře ožraných kostí.

Město (2010)

Hodnej lump...nandal to policajtum i mafii.

Útes smrti (2010)

Po shlédnutí tohoto filmu bych určitě na lodi nikam neplul. Reálné prostředí bez výraznějších umělých, navozujících efektů, bez zbytečných hektolitrů krve a ohlodaných kostí. Napětí až do konce. Dávám ****

Saw 6 (2009)

Asi na tyhle filmy nesmím koukat po 22 hodině. Horor .... jen z toho, že určitě udělají 7 a 8. Škoda, že jim to nejde zakázat.

Na fonus (2011) (amatérský film)

Kolik podobných osudů v naší uspěchané společnosti máme kolem...

Výměna (2008)

Clint Eastwood ví přesně, na jakou strunu má divákovi brnknout a mě brnkal celkem dobře. Trošku jsem předvídal, co asi přijde, ale scéna z ranče mě dostala. Perfektní herecký výkon, dobrá kamera a dobové LA. nemělo chybu.