Pat a Mat - Akvárium (2003) (epizoda)

Pat a Mat jsou nezapomenutelní a stejně jako jiné díly byl i tenhle nejlepší, jaký jsem kdy viděl.

Pat a Mat - Brusle (1984) (epizoda)

Pat a Mat - Tapety (1979) (epizoda)

Saw 3D (2010)

Pokračování Saw už není to, co bývalo. Ve filmu Saw 2, 3, 4, 5, 6, 7 se jednalo o to samé: vraždy, násilí… Jediné co se změnilo je děj a pasti jinak pokračování za moc nestálo. U pokračování Saw mohu pochválit jen jednu věc a to konce, které mi přišli na celém filmu nejlepší. Saw 3D mě velmi jako ostatní pokračování zklamalo. Podle traileru jsem myslel, že to bude povedené pokračování, ale opak byl pravdou. Až na jiný děj, pasti se nezměnilo nic. Děj filmu se vytratil a smysl to nemělo žádný. Konec filmu mohu trochu pochválit. Jinak nic moc.

3-2-1 Tučňáci! (2007) (seriál) odpad!

Tomuhle říkám pořádná ztráta času, materiálu, peněz. Vím, jakou to dá práci naanimovat film, ale tohle je pro mě neúnosné. Pro děti možná dobrá pohádka, ale pro mě odpad.

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Poslední film Star Wars dopadl přiměřeně dobře. K filmu mám pár výhrad, ale ani to mě neodradilo od toho, abych filmu ubral hvězdičky. Nijak jinak to snad nemohlo skončit. Na rok 1983 velmi dobré efekty. S dalším filmem Star Wars jsem byl velmi spokojen a 5 hvězdiček si podle mého rozhodně zaslouží.

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Ani tento díl Star Wars mě nezklamal. Ale musím přiznat, že efekty jsou o něco lepší než u filmu Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje. Děj filmu byl dokonalý a film se mi velmi líbil. Nové postavy, akce, děj. Nevím, co bych tomu ještě řekl film to u mě vyhrál na plné čáře a nemám výhrad. Akorát mě trochu mrzí, že Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder nerežíroval George Lucas, ale aspoň se podílel na produkci a scénaři.

Digimon Tamers (2001) (seriál)

Celkem povedené další pokračování Digimonů, ale víc se mi líbila verze Digimon Adventure 02.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

U tohoto jsem se zasmál trochu víc než u Show Jana Krause. Skvělá Talk-show s báječnými hosty. Trochu mě zaskočilo hodnocení. Čekal bych trochu víc, ale na druhou stranu když pohlédnu na některé díly tak omentálních 81% je přiměřených a zasloužených. U mě 5 hvězdiček jasně vede, protože jsem se velmi pobavil.

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Pro mě velká klasika, která nepotřebuje větší komentář. Se seriálem jsme velmi spokojen.