Predátor (1987)

Predátor nie je len o Predátorovi. Je aj o Schwarzeneggerovi, ktorý práve vďaka tomuto filmu porazil Sylvestra Stalloneho. Film potvrdil ze Arnold je kráľ akčného filmu. Schwarzenegger behá, strieľa, rozkazuje a ukazuje bicepsy! K tomu všetkému je tu úžasné stvorenie z vesmíru, ktoré sa vyrovná dokonca aj Votrelcovi! Predátor je vynikajúci film, ktorý ponúka všetko čo od neho divák očakáva. Napínavé akčné scény, neporaziteľný mimozemšťan a legendárny hrdina!

Hříšný tanec (1987)

Nádherné prostredie, legendárne postavy a fascinujúca hudba robia z Hriešneho tanca jeden z nesmrteľných filmov o láske.

Pýcha a předsudek (2005)

Neuveriteľne citlivo natočená romantika ktorá si zaslúži chválu aj po technickej stránke. Skvostná kamera ktorá sa pohráva s každou scénou je doplňovaná jemnou hudbou.

Komando (1985)

Klasika akčného žánru. Sú len dve veci ktoré Schwarzenegger rešpektuje - samopal a granát.

Terminátor (1984)

Prvy Cameronov hit presne ukazal v com je majster najlepsi. Temna vizia buducnosti okorenena legendarnym vykonom Arnolda Schwarzeneggera a Cameronovym oblubencom Michaelom Biehnom ktory podava fascinujuci vykon zvestovatela a zachrancu. Vyznamny sci-fi klenot ktory sa zapisal do dejin filmu hrubou fixou.

Muž s cejchem smrti (1990)

Prvy film ktory som so Seagalom videl ako maly chlapec a hned ma odrovnal. Pre mna najkultovejsi Seagalov film...Hlasky, akcne sceny a frajer v hlavnej ulohe...

Orel Deváté legie (2011)

Velmi dobra historicka bachorka. Surovo depresivna atmosfera sprevadzana skvelym vykonom oboch hlavnych predstavitelov.

Po svatbě (2006)

Pre mna to bol najlepsi film roku. Neuveritelne realny a citlivy film. Zo zaciatku som nevedel co cakat...V strede som nevedel co cakat a na konci som tiez nevedel co mam cakat. Film ako zivot sam...Hotova basen!