• Rodinný

Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)

Jiřina Bohdalová a Ivana Chýlková naprosto úžasně ztvárnily svoje role...Děj popisuje dobu, jak se k lidem chovali ti "vyvolení". Když jsem to viděla poprvé, byla jsem v šoku jak to dříve chodilo....dávejme si velký pozor, abychom se velice rychle nevrátili do minulých dob....to by nebylo dobré!brrrr, ani radši nepomyslet!

Skřivánci na niti (1969)

Děj opravdu kopíruje události padesátých let. Tak to prostě chodilo. Rezisér Menzel trefně popsal situaci daného času a herci svoje role zahráli úžasně a naprosto objektivně. Prostě dávám plný počet bodů.

Ptáci v trní (1983) (seriál)

Hodnotím průměrně. Dá se to sledovat, ale viděla jsem lepší. Herci dobrý, děj snad taky, režie plus mínus.

Šmoulové (1981) (seriál)

Tak tenhle seriál je pohádka mého mládí! Tenkrát to začínalo a koukám podle hodnocení, že se stále drží :-) Je to nekonečný příběh modrých postaviček s trefným jménem: Šmudla, Prófa, Šmoulinka, Gargamel atd. A věta : "Nemám rád šmouly" je taky velice známá...

Requiem pro panenku (1991)

Filip Renč je opravdu režisér " na svém místě". Výborný děj, skvělí herci, prostě bomba. Jen tak dál a mnoho dalších podobných snímků.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Nevadí mi různý typ seriálů, ale tento opravdu ne! Děj hrozný, herci snad dobrý, ale co si mají počnout s tak nemožným dějem!Opravdu nic lepšího než odpad si nezaslouží.

Medicopter 117 - Korunní svědek (1998) (epizoda)

Medicopter je přesná kopie reality. Je to prostě ze života. Dobré herecké obsazení. Pěkný a napínavý děj. Kdo trochu vidí do práce záchranářů, tak to může velice dobře posoudit. Takže hodnotím jako průměr.

Nedotknutelní (2011)

Tak tohle je fakt bomba! Doporučuji všem, nejdříve jsem film sledovala s titulkama- a to vůbec nemám ráda titulky, ale vůbec to nevadilo, děj vás prostě pohltí a sledujete jedním dechem...Herecky je moc dobře obsazený, není prostě co dodat, takže hodnocení 5 trefné!

Sestřičky (1983)

Film sestřičky ja fantasticky ztvárněn. Herecké obsazení je naprosto úžasné. Děj přesně popisuje dobu ze které je. Protože jsem také zdravotník mohu velice dobře posoudit, jak je příběh pravdivý. Takhle to opradvu chodilo, ač to někomu může připadat neuvěřitelné! Doporučuji.