Rychle a zběsile 7 (2015)

Přehnaný, přehnaný, přehnaný. Nechápu to. Rychle a zběsile 1 byla skvělá. Druhý díl také nebyl nejhorší. Ale co díl tím to šlo více do extrému! Ale upřímně jestli to takto půjde dál, tak se těším na Rychle a zběsile 10. To už by nás auta mohla zachránit před mimozemským útokem.

Vanishing Point (1971)

Nejsem velkým fanouškem motorových filmu, ale tato road movie je naprosto jedinéčná. Kam se hrabe Rychle zběsile 1,2,3,4,5,6 a 7.....

Frank (2014)

Tento film mě naprosto překvapil svoji humorností, skvělou experiimentální hudbou a určitou originalitou: Pro mě ne moc sympatický Michael Fassbender mě nepřestává překvapovat. Podobně jako Fish Tank (kde MF také hrál) není žádný mega populární film jako X-men.. A myslím si, že Fassbender by si mohl nahrabat spoustu peněz - o práci určitě nemá nouzi. Ale je vidět, že herectví dělá s láskou a dělá jen to co ho zajímá. Respekt.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Film dějově o ničem? Možná. Zatím nejlepší film tohoto roku? Určitě. Je to naprosto strhující film. Tom Hardy jako vždy skvělý a George Miller je génius.

Terminator Genisys (2015)

Nejnovější Terminátor mile překvapil. Samozřejmě prvním dvěma dílům nesahá ani po kotníky. Ale Terrminátor Genisys je slušný následovník. A Arnold Schwarzenegger alá Terminátor? Jako vždy na jedničku.