• Pohádka

Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

Tento výtvor je opravdová katastrofa. Něco spadne na dno, ale toto to dno rozbilo a hrabe se ještě hlouběji. Peníze investované do toho projektu měli raději dát na charitu.

Řachanda (2016)

No dávám 3 hvězdy za masky a kostýmy jinak jenda hvězda. Ale jinak "pohádka" natlučená hvězdami filmovích pláten nic moc. Zdlouhavé ze začátku nic neříkající film. Začal bavit cca 20 min před koncem.

Krtek a Panda (2016) (seriál) odpad!

Znesvěcení krásné české pohádky pro děti. A promiňtě mi tento výraz, ale je potřeba zkurvení ktečka, kterého si všichni starší ročníky pamatují. Byl krásně namalován a byly to jednoduché dětské příběhy. Ale toto je opravdu k zblítí alá pokémon no fuj styďtese. Aťi žije čína!!! Máme činské hadry, čínské hračky pro děti se ftaláty a búhví ještě s čím, které škodí zdraví. Vybuchovací alektrické spotřebiče. A teď hnusné čínské pohádky. Huráááá.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Njehorší pohádka nepohádka plná hovadin, nesmyslů, po utrpěných 28 minutách PŘEPNUTO na klasiku S čerty nejsou žerty. Za tohle by měli herci, a hlavně samotný režisér vrátit gáži. Jsem nasrán že ČESKÁ TELEVIZE za naše koncesionářské poplatky a peníze z reklam kterými nás krmí natočili takovou sračku. How.

Tunel smrti (2005)

Podle názvu a trileru to mělo celekem slušný potenciál, ale opak byl pravdou. Bylo to nudné, nudné a jo zapoměl jsem bylo to nudné!!!!!

Po zániku Země (2013)

Čekal sem něco trochu jiného. Nebylo to tak zlé, ale na 4 hvězdičky by to muselo mít trochu větší spád. Mě to přijde jako tuctové sci-fi. Nenadchne ani neurazí.

Babovřesky (2013) odpad!

Podle prvotních Troškový slovech to mělo být velmi volné navázání na slunce, seno. Takže po první půlhodině usilovného bránění se tento nesmyls vypnout sem podlelhl. Vypnuto. Druhý den sem pokračoval a tento "film" sem dokoukal, na naléhání známé, která na tom byla v kině a prý se strašně smála až se za bachor popadala. Ale prý prostě tu první půlhodinu musí člověk překousnout. Bohužel u toho "filmu" sem ztrávil 133 minut, které sem mohl využít jinak. Je to nudný vleklý "film" těch 133 min. bylo nekonečných. Podle mě byla nesmírná škoda materiálu a peněz při pořízení tohoto snímku.