Freddy versus Jason (2003)

Jason best :D V celku to mělo i vtipnou formu, takže určitě nejsem zklamaný abych řekl pravdu tak jsem spíše překvapený, čekal jsem propadák a vyleze z toho peckovej horurek :)

Jedna mezi oči (2012)

4 * bez problémů dám, sly drsný jak břitva. Trošku mi vadil ten střih při pěstním souboji, ale to je asi vše. Jason Momoa dobrý záporák. Takže v celku dobré akční Béčko :) .

Argo (2012)

Slyšel jsem na tento film velkou chválu, tak jsem si to teda pustil, a nelituji toho velmi povedený a dramatický film, ale prostě mě to tak nedostalo takže **** ideální. Ale, když si uvědomíme že se to vážně stalo WOW! To muselo být peklo.

Klub rváčů (1999)

Tak jsem přemýšlel co k tomuto filmu napsat a došel jsem k tomu, že tento film je trošku bláznivej. Tak do půlky filmu jsem ten film žral, ale pak přišel bod zlomu a film přestal dávat smysl a já si říkal o čem ten film vlastně je? Ale abych film jen nekritizoval tak taky nějáka + Pitt drsný jak má být a Edward také excelentní takže **** jsou podle mě dostatečné.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Tak jsem navštívil kino Jenda a Mařka ve 3D pecková podívaná lítali po mě kulky šípy dřeva :D Připadal jsem si jak v matrixu :D .Jenda a Mařenka byly brilantní. Film napumpovaný akcí od začatku až do konce, krev všude, hlavy ustřelený všude a k tomu brutální hudba. A přece Perníková chaloupka ♥ :D Ježibabky taky bombastyscké :)) Mařenka trošku víc sexy ♥ Fuck černá magie :D Tady je Jenda a Mařka! :D

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Malé zklamání.. Jak ja jsem chtěl aby ten "Hobit na creshi" (Podle Roba) vypadl, Škoda že se james choval jak idiot, a škoda že Rob šel tak brzo, Po vypadnutí Roba to šlo ze serií z kopce

Kdo přežije - Ostrov vykoupení (2011) (série)

Co k tomu napsat? Celá tato serie je "One man show". Rob to zahrál geniálně, fandil jsem mu už od All Stars. Má můj velký respekt a je to můj vzor :)) :3

Patrola (2012)

Uuu vidět práci obyčejných policistů v USA je děsivé. Když si vzpomenu, že můj otec je policista mrazí mě, po shlednutí tohoto filmu. Ayer frajer na Policajní filmy. Herci zahráli výborně, věřil jsem jim každé slovo. Film sám o sobě je na 3*, ale za závěrečnou scénu +1* a za POV +1* Takže 5* :)