Muži v černém (1997)

Buďme v klidu. Ostraha naší planety je v rukou výborné, spolehlivé agentury... :o) Vynikající sci-fi komedie s excelujícími agenty Jonesem a Smithem. [8/1O]

Na dvoře je kůň, šéfe (1989) (TV film)

Pepan a jeho banda neskutečnejch podvodníčků! Na scénu, jak Jára honí koníka na dálnici je nezapomenutelná. "...čekej, opakuji čekej...". :o) [5/1O]

Návštěvníci (1983) (seriál)

Vynikající humorný sci-fi seriál neztrácí nic na své kvalitě ani dnes, a to jak filmově, tak také hudebně! [9/1O] (Návštěvníci, ČSSR, sci-fi seriál)

Nebezpečná rychlost (1994)

Velmi dobrý akční thriller z jistou dávkou patřičného humoru, určitě do dnešních dní docela slušnou konkurencí některých jeho mladších žánrových bratříčků. [8/1O] Zkuste také třeba: Skála(9/10).

Nenávist 2 (2003)

Nekoukat v noci! No ale kdy jindy si tohle pustit, že... [9/1O] (JU-on: The Grudge 2, JAP, horror) [8/1O]

Nezvratný osud 3 (2006)

Už poklesávající úroveň kvality předchozích dílů a nezachrání to ani "vlastní" výběr osudů hrdinů příběhu. (Některé bebíčka jsou však hustý). [6/1O]

Nezvratný osud 2 (2003)

Zajímavé, děsivé, brutální vize smrti... O kapku lepší pokračování zajímavého dobrého hororu. [9/1O]

Nezvratný osud (2000)

Originální thrillerový horor, kde vrahem není člověk, nýbrž osud. Tvůrci se docela vyřádili ve "vymíšlení" různých tváří smrti. [8/1O]