Haló, haló! (1982) (seriál)

Bodré podoledne. Pst, to jsem já Le ClerQ. Co více dodat k tomuto užásnému seriálu. Snad jen " to musíte vídět."

Jak na věc (2002)

Opravdu moc pěkný film. Hugh Grant je prostě velký sympaťák a role je mu ušita doslova na míru. 90%.

Hříšný tanec (1987)

Říkejte si co chcete, pro mě osobně je to krásný film, který už jsem viděl minimálně desetkrát a není roku co bych si ho alespoň jednou nepustil. Už jen pro tu hudbu, kterou zbožňuju, krásný tanec a trochu té romantiky, to prostě stojí za to vidět.

Ztraceni (2004) (seriál)

První dvě serie jsou naprosto skvěle, pak už přecejen dochází dech a mé putování tímto seriálem pro jistotu skončilo na konci třetí série abych si jej nezprotivil, tak jak většinu seriálů zbytečně natahovaných na úkor kvality.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Kult, kult a ještě jednou kult. Jen je škoda že se natočilo tak málo dílů, přesto nejlepší jsou pro mě asi 2. a 8. serie.

Přátelé (1994) (seriál)

Pro mě osobně ten nejlepší seriál všech dob. A basta fidli.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První série byla naprosto úžasná a tím tento seriál měl taky skončit, to co následovalo pak už šlo čím dál tím více ke dnu a pak mě to přestalo, zhruba v půlce druhé serie, i bavit. Nejsem zrovna seriálový typ, ale toto jsem hltal plnými doušky. První série - 100%.