Klaus (2019)

Hezké a dojemné, i když konec mě tolik nenadchl(až moc smutné na Vánoce).Stejně jako u finské Vánoční pohádky (nebo také Legenda o Vánocích) i zde režisér laškuje s nápadem jak vznikl Santa Claus.Všechno je promyšlené do posledního detailu (dokonce i "elfové" na které jsem tak napjatě čekala).A i když jsem fanda CGI animací, VFX pohádek a tyhle už mě tolik neberou,dalo by se říct, že vůbec, tak jsem si to nakonec pustila a musím říct, že rozhodně nelituji.

Falešná sláva (2021)

Chris si mě získal: "Radši být na mizině, ale skutečný, než být bohatý ale fake." A Wyllie byl pusinka, co si budeme povídat. Dom byla hned jasná... Dokument byl skvělý, celou dobu jsem si říkala, že je dobře, že jsem Instagram deset minut po nainstalování smazala :D Vůbec těmto povrchním lidem nezávidím, stávají se afektovanými a jde to poznat na hlase, i ten je falešný a dohání mě k šílenství.Miluju svůj obyčejný život a opravdové přátele.Dala jsem si facebookový detox a trvá už měsíc, a s radostí si ho prodloužím :) Každopádně ty dvě fetky v tom autobuse(blondýny-hnusky), ty jako fakt sleduje tolik lidí? Blah!!!!

Úkryt (2011)

Ty Tic Tac místo pilulí, to bylo fakt vtipný :-D . Každopádně ten konec byl přesně takový, jaký jsem si přála a to mne velice potěšilo.Michael Shannon byl výborný a ta malá byla absolutně k sežrání.

Prázdnota (2020)

Zajímavé, i konec se mi líbil.Docela spirituální zážitek dokonce, takže mě to sedlo. 60%

Doufám, že příště umřeš :-) (2018)

Pár sexy záběrů pro chlapy co letí na 16tky, ani se nedivím, že Maďarský filmový fond film nepodporoval, tohle je i na mě moc.Ale za ty dvě štěňata (a to si vyložte jak chcete:)))) dám dvě hvězdy.

The Bay of Silence (2020)

Záživné to náhodou bylo, i když bych to zařadila spíše pod psychologické drámo, než thriller.Je fakt, že se to místy opravdu zbytečně dlouze táhlo, ale nebylo to tak strašné, člověk aspoň může zavřít oči a o nic moc nepřijde.Olinu mám ráda, takže pod tři nepůjdu už jen kvůli ní.

Switched (2020)

Nezapadá to sice do mé věkové kategorie, ale každá jsme byla mladá a tak si určitě dokážeme představit, jaké to je v dnešní době pro pubertální dívky, tudíž nevidím důvod proč by se na to nemohla podívat i starší generace.Každopádně já filmy, kde se lidé navzájem vymění absolutně miluju,dalo by se říct, že jsem jejich fanda a proto je nedokážu nikdy zkritizovat, protože mě prostě hrozně baví.Sice mi tady chyběl humor, ale díky tomu, že se tam zabývali problémem šikany, tak dám přece jenom hvězdu navíc.Souhlasím totiž s tím, že by se lidé k sobě měli chovat hezky, kor v těhlech hi-tech časech, kdy je všechno rychlejší a lidé mají k ruce přirostlý telefon. #STOPTROLLING :D

The Alpha Test (2020)

Je fakt, že ta maska robota byla opravdu hrozná, ale když přivřu obě oči, tak scénář nebyl tak špatný,akorát ten film, díky nízkému rozpočtu, by mi spíše seděl jako krátkometrážní video na Youtube (Já jsem třeba fanouškem kanálu DUST).Co mě ale rozčilovalo nejvíce byla Lily a její bratr, neuměli hrát a ten jejich chichotající se výraz byl opravdu iritující, působilo to jakoby puberťačky točily rádoby sexy videoklip před houfem mladíků a snažily se být vážné(a ještě k tomu sexy)...Je škoda, že to nakonec všechno dohromady dělá z filmu jen odbytou kravinu.Zvláštní byla taky ta vodová krev oranžovo hnědé barvy,což nakonec udělalo divný efekt.Tak aspoň budu Aaronovi Mirtesovi držet palce, ať se někam dopracuje, protože ten scénář, jak už jsem řekla, nebyl až tak strašný a přece jen měl něco do sebe.I začátek fungoval vcelku dobře.

Krvavá nevěsta (2019)

Moc pěkný kukadla má ta Samara.Sem tam i pár vtipných scén, nemůžu říct, že to bylo špatné. Já se dobře bavila:)

Smyčka (2014)

Sice někdo nepochopil závěr(v tom případě doporučuji pustit si to znovu a nakonci pořádně poslouchat;) za mě výborné 90%