Smrtící věž (1975) (TV film)

Skoro až zbytečný film, jen televizní -proto nejdu s hodnocením níž- navíc Kurt Russell tady vypadal na všechno jen ne na pozdější superstar. Prostě tma. 2,5/5

Guns of Diablo (1964)

Málo vídaně zajímavá souhra Kurta Russella (13 let) a dědy (Douglas Fowley). Jo tak Bronson ano, ale málo toho příběhu. 3,5/5

Studený bufet (1979)

Bliera s Depardieu můžu, navíc Blier je člověk nápadů, tento film je ale tak sterilní jako ten barák tady. 2/5

Přesný jako smrt (1983)

Okrem snad jednoho nápadu je to spíše jen bordel než promyšlený. Nevím kolik z toho napsal Atkinson, ale moc tady necítit jeho preciznost. Je to jiný styl. 2/5

Sicilský kříž (1976)

Tento film má v hlavní roli toho typického Moora, jak ho známe i z jeho dřívějších filmů, takže ,,hlavně s humorem,,. On bez humoru nerad pohne a já speciálně ten jeho můžu kdykoli. Už od dětství (Persuaders!, The). Je to super film na odreagování a neméně dobrý je i Stacy Keach. 4/5

Netvor (1996)

Malkovich dobrý, ale jinak není to moc povedený film, ta kniha mluví o něčem jiném než co tady natočil Schlöndorff. 3/5

Stoupat jak dým (1978)

Cheech Marin je prostě číslo. Jeho nápady...., panečku komplet celou Hollywoodskou brigádu těch let /Candy, Murphy, Chevy Chase a spol/ smete jak nic. Než oni udělají jeden normální gag, tak Marin už šlape ten desátý originální. Vedle dua je v hlavní roli i Stacy Keach (policajt), koho já asi začnu více sledovat, protože i tady je naprosto vynikající. Jednoznačně nejlepším hercem ,,večera,,. Tento film je vynikající jízda, věci se dějí pořád, navíc má i super soundtrack akorát do nálady. -se dá najít i pod názvem Vzhůru kouřem. 4/5

Hledá se John Christmas (2003) (TV film)

Já Columba rád, ale tohle je slabý i na televizní film. Příběh i zpracování průhledný jak vánoční stromeček po vánocích. 2/5

Podzimní vítr (1976)

Zaujmout může příběhem ale zpracování je o ničem, střih katastrofální, až jsem měl pocit že někdo smazal z nahrávky. 1/5

Hallam Foe (2007)

Je to jedna z těch mála filmů, kde takřka z ničeho natočili zajímavou podívanou. Nezvyklá atmosféra, hodnocení od diváků ne náhodou lítá z jednoho rohu galaxie až k té druhé.