Sexy Pistols (2006)

Nuda,nuda,nuda a nezachrání to ani duo Penélope Cruz, Salma Hayek .

Jak se krotí krokodýli (2006) odpad!

Já vím nemá se tu používat vulgarit tak se předem omlouvám.Mrdka je opravdu co se hodí pro tento skvost české kinematografie.Čekal jsem 30min na vtipnou scénu nebo na něco zajímavého ale nedočkal a čeho sem se dočkal byla trapnost nuda ubohost a zmatenost a zbytečnost.Lituju lidi kteří jsou z tohoto díla unešeni třeba pana lumiruse ,který děkuje tvůrcům že takové filmy u nás vznikají.Já sem rád že takové filmy u nás nevznikají masově protože bych zanevřel na české filmy. Jo po těch 30min sem to vypnul.

Crash (2004)

Totální bomba dvě scény jsem málem nerozdejchal . Matt Dillon podává nejlepší výkon ve své kariéře.

Mise (1986)

Úžasný film podbarvený geniální hudbou Ennia Morriconeho za kterou měl dostat oscara.

Batman začíná (2005)

Jeden z nejlíp natočených comicsových filmů všech dob néli nejlepší !

Mýtus (2005)

Vůbec to neni až tak špatný film.Akorát je nevyvážený a někomu může vadit střídání současností a minulostí plus fantastický prvky.Ale třeba finále jeden muž proti tisíci nebo odseklá hlava která letí a vy vidíte všechno z pohledu té hlavy sou super.A ještě ve filmu vystupují dvě ženy a sou opravdu krásné .70 procent.

Hory mají oči (2006)

Nejlepší horor roku.Scéna v přívěsu+upalování otce je jedna z nejlepších potažmo nejdrsnějších v hororu,kterou jsem viděl.

Téměř dokonalý zločin (2000)

Film ,který mi připoměl co to znamená pořádný horor.5x jsem naskočil v kině a to i s ostatníma.Super

X-Men (2000)

Skvělý začátek comicsové série . Takové nakousnutí s rychlým koncem ale perfektní příprava na druhý díl kde to opravdu s plnou paradou vypuklo .Bryan ukázal že comicsový film je něco víc než když si postavy dávají do držky.A když si dávají je skvělý vizuální třeba souboj Wolverina s Sabretoothem na soše Svobody je super.A samo že postava Wolverina si zaslouží samostatný film.