Sněhurka (2012)

Tri hviezdičky len pre úžasnú Juliu Roberts, pretože pri každej jej scéne som sa neskutočne bavila. Lily Collins ako Snehulienka nebola vôbec zlá a dovolím si tvrdiť, že oproti jej "sokyni" v inom príbehu o Snehulienke (Kristen Stewart), aspoň rozprávkovú snehulienku skutočne pripomínala. Inak príbeh ušiel a muzikáloví koniec prekvapil a k rozprávke, ktorou tento film nepochybne bol, sa to pekne hodilo. Sklamalo ma otrávené jablko a hrozné efekty bezvráskavej Julie, alebo naopak, vráskavej a starej. Dali viac peňazí na kostými, než na masky a exteriéry, čo je veľká škoda.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Na prvé pozretie sa mi v celku film aj páčil, až na pár chvíľ kedy ma iritoval scenár, ktorý mi neskutočne pripomínal, že je to film podľa knihy pre puberťákov, teda puberťáčky. Lily Collina sa zhostila svojej postavy veľmi slušne. Aj keď som nečítala knihu (a nikdy sa to ani nestane) v úlohe Clary jej to sedelo a nekonečne škaredý Jamie Campbell Bower mi na prekvapenie vôbec neprekážal. Pri nerozumnom druhom pozretí som si však uvedomila, že je to film na jedno pozretie, pretože všetko začne človeka nudiť a neprekonateľná trápnosť, ktorá bola pri prvom pozretí nebadaná, udrie do očí a dopozerať zrazu ten film do konca, je takmer nemožné.

Nevědomí (2013)

Veľké sklamanie. Z veľkej čast mi to pripomínalo film Moon a to nehovorím o nepochopiteľnom konci, ktorý neukončil dej a teda film nedával zmysel. Je však pravda, že to malo niečo do seba. Pekne prepracované kostými a kulisy dotvárali inak nepodarený film. Budiš, pre fanúšika sci - fi by bolo neodpustiteľné nepozrieť si ho. Práve preto som ho pozerala aj ja.

Temné nebe (2013)

Občas som mala po tele zimomriavky, no ten koniec sa mi páčil asi najviac. Prvý film kde ukázali, ako dopadne rodina, ktorej zmizne decko vďaka paranormálnym javom.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Na začiatku si dovolím tvrdiť, že to bolo viac než len dobré, ale ďalšími sériami to čoraz viac pôsobilo ako upírska telenovela.

Spolubydlící (2011)

Leighton Meester ma v skutu prekvapila a iba kvôli nej tie dve hviezdičky, ale inak to zo všetkých strán bol prepadák. Už len preto, že sme sa nič nedozvedeli prečo, načo, začo. Nebolo to ucelené a náznaky minulosti psychopatky nám o nej nič nepovedali. Akoby si niekto chcel natočiť film o psychopatke na intráku a bolo mu jedno či to pokašle, hlavne nech je tam tá psychopatka.