Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Tak toto je naprosto skvělé pokračování mistrovské akční série ! Velice tvrdý a krvavý film, který nenechá vydechnout. John Rambo je opět ve formě a se svým lukem a kulometem systematicky likviduje padouchy! A konec filmu byl exceletní ...!!!

Plán útěku (2013)

Tak tady si myslím, že film nezklamal. Ti kdo nemusí S a S, asi nebudou souhlasit, ale já jsem byl spokojený. Hlavní představitelé se očividně při práci bavili a je vidět, že vše dělají poctivě...Vůbec jsem se nenudil a film vřele doporučuji!

Matrix (1999)

Matrix – 5*. Pro mě něco úplně nového. Přelomový film, který dal perfektní základ a nasadil vysokou laťku mnoha dalším podobným filmům. Zajímavost filmu je v tom že ho můžete vidět vícekrát a akční scény a efekty neomrzí.

Nesmiřitelní (1992)

Nesmiřitelní (Unforgiven). Skvělý drsný western z dílny Clinta Eastwooda, se vším co k dobrému westernu patří. Výborní herci a pravdivé zachycení reálného života divokého západu. Gradující průběh filmu s perfektní přestřelkou na závěr. Film který vám zůstane dlouho v paměti. Dávám plný počet 5*.

Tanec s vlky (1990)

Tanec s vlky (Dances with Wolves) – 5*. Tak filmy tohoto typu velmi miluji. Sice je trochu dlouhý a vydržet 3 hodiny bylo trochu úmorné. Tanec s vlky má neuvěřitelně krásný děj, ale smutný konec. Proto jsem trochu váhal mezi 4 a 5*. Tradičně výborný herecký výkon Costnera. "Ten co Tančí s vlky" je prostě skvělý, proto nakonec dávám 5*.

Vrána (1994)

Vrána (The Crow) – 4*. Toto je film, který vás dokonale vtáhne a pohltí zvláštní atmosférou, která je temná a depresivní. Režisér Alex Proyas svým prvním celovečerním snímkem dokázal, že se zrodil nový velký talent. Představitel hlavní role Brandon Lee, zahrál skvěle a přesvědčil diváky, že byl skutečně obrovským talentem a dobrým nástupcem svého otce Bruce.

Kmotr (1972)

Kmotr (Godfather) – 5*.Tento film jsem viděl pár dnů po přečtení výborné Puzovy knihy a musím říct, že naprosto předčil mé očekávání. Film má naprosto skvělou atmosféru 40. a 50. Let a velice kvalitní scénář, který se snaží držet knižní předlohy. Herecké výkony Marlona Branda a Al Pacina jsou excelentní. Film Kmotr mě v průběhu sledování doslova přikoval do pohovky. Je to jeden z nejlepších filmů, jaké jsem měl možnost vidět.