Sex ve městě (1998) (seriál)

K tomu, abych ocenil tento seriál, mi zřejmě něco chybí, (teda, vlastně přebývá :)).

Toopy & Binoo (2005) (seriál)

Pořád lepší, jak Elmo Svět.

Americký gangster (2007)

Je to výborný film se skvělým obsazením, o tom žádná. Ale nevím, na plný počet to pro mě zatím není. Snad na druhé zhlédnutí.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Pokud čekáte nějaký sentiment, jako tomu bylo u posledního Rockyho, tak vězte, že to není film pro Vás. Zde je pouze akce, akce a násilí. Jinak si snad ani nelze představit završení tak velké legendy a jednoho jména, kterým Rambo bezpochyby je. A v HD kvalitě, na kterou jsem se díval, ten masakr ještě více vyniká. Jak jsem napsal již u výše zmíněného Rockyho: Důstojný odchod legendy. A proto doufám, že tohle bude opravdu poslední díl. Ačkoliv mám Ramba hodně rád, pětku, ať už radši netočí.

Saw 4 (2007)

Jenom za Scotta Pattersona, který tu byl dobrý. Jinak ten film stojí za houby a už by se rozhodně NEMĚLI točit žádné filmy, pod názvem "SAW". Pro mě skončil druhým dílem. Ty ostatní jsou děs.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Jednou za čas, proč ne. Ale pravidelně u tohoto vysedávat? Ne, na tom mám lepší seriály.

The Girls Next Door (2005) (pořad)

Škoda, že na MTV je to cenzurovaný.. :-(( Teda, ty nejlepší (svlékací) části.. :)

Kráska v nesnázích (2006)

Z tohoto filmu plyne pár věcí: A) Ženský jsou nepoučitelný. B) Radůza je jen průměrná zpěvačka. C) Celý film stojí na Schmitzerovi. Oprávněný český lev. Naopak nevím, kde ho nabrala Geislerová. Ale budiž. Závěr: Film zachraňuje především výše zmíněný Schmitzer. Jinak je to dost průměrný snímek. Škoda.

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

Pokud jste viděli všechny 3 filmy s Terminátorem, nebude pro Vás tento komentář spoilerem. Takže, tento seriál ač nepatří k těm nejlepším, má jistý potenciál. Nejprve vyjmenuju klady: Obsazení ,(hlavní trio v čele s Lenou to zachraňuje, být tam někdo jiný, tak nevím. Navíc Summer Glau je velice krásná Terminátorka), děj ,(seriál má vzestupnou tendenci, takže se NESMÍ hodnotit po pilotním díle, který se mi taky moc nelíbil). Zápory: Je pěkně na nic točit seriál, když víme z posledního Terminátora, jak to dopadne. Myslím tím smrt Sáry Connorové a samozřejmě "Den Zúčtování." To, že to v seriálu ještě nenastalo znamená, že tvůrci se zřejmě chopí efektu natahování. Nicméně, po celé první sérii musím říct, že zatím jsem tento efekt nezaznamenal. Díky bohu. Takže, uvidím, co nám přinese druhá série. První je u mě za poctivých 70 %. Jen doufám v to, že tvůrci tohoto seriálu se nebudou snažit přepsat dějiny a Sáru zachránit a "Den Zúčtování" opravdu odvrátit. To by u mě hodně klesli. Po celé druhé sérii: Hm, tak kde začít. První díly byly skvělé, ale pak, to začalo postupně padat. Některé díly byly hodně ujeté, neměly žádný význam a jen jsme se plácali na místě. Před koncem 2. série jsem si byl téměř jist, že budu muset snížit hodnocení a říkal jsem, že možná je dobře, pokud 3. řada nebude. No, po závěru, který byl hodně překvapivý a dobrý, musím říct, že možná bych tu 3. sérii přece jen chtěl. Hodnocení zůstává stejné, hlavně za poslední díly. Jsem opravdu zvědavý, jestli bude Terminator: The Sarah Connor Chronicles pokračovat, nebo ne. UPDATE: Tak to vypadá, že T: SCC nebude pokračovat, protože to FOX odpískal. Tudíž snižuji hodnocení na 3 *. A proč? Protože tu 4. jsem nechával pro potenciál, který byl v konci 2. série, ale jelikož 3. série nebude, tak objektivně ji musím odebrat.

Horizont události (1997)

Dobrá akce, dávka napětí a nebýt trochu zmateného provedení, tak to je i na plný počet. Takhle pouze nadprůměrná akce se světlejšími, ale i slabšími místy.