Venom (2005)

Klasické hororové béčko s partou mladejch a trochu toho voodoo.Jinak nic nového.

Obřad (2011)

Trošku zklamání ,jelikož jsem nejlepší scény viděl v ukázkách a čekal jsem trochu víc.

Machete (2010)

Parádní zábava s plejádou hereckých star.Vtipné i brutální scény hodně akce a skvělý hlavní hrdina!

Barbar (2009) odpad!

Hrozně nudné,soubojů málo a krátké.Hrozně mi vadili dlouhé záběry na postavy když se nic nedělo.Scény na lodi v mlze byli opravdovím utrpením!

PIKO (2010)

Mě tenhle polodokument o českejch fetˇácích fakt vůbec nebavil.Když to chce někdo brát tak prosim,ale film to byl nudnej!

Krvavý sport (1988)

Dialogy chvílemi jako ze zvláštní školy,ale o to tady nejde.Donald Gibb je celkem vtipnej a souboje ujdou.

Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

Když to běželo poprvé tak jsem to miloval a viděl všechny díly.Líbilo se mi to dost i když už bych na to asi nekoukal.

Cesta (2009)

Hrozně depresivní a taky zajímavý místy i hodně napínavé.Vinikající Viggo Mortensen.Po nějaké době jsem se začínal nudit je to pořád stejné.A ten kluk mě vytáčel a na konci už mě doslova sral!

Noční vlak (2009)

Co člověk udělá pro:smaragdy,diamanty,zlato nebo co tam kdo vidí.Ke konci už to ztrácí tempo ,ale jinak pěkné a zajímavé.Danny Glover potěšil.

Vražedné horko (2009)

Film o tom jak lidi chcípaj v sauně, je to celkem nuda.Trošku zajímavý rozuzlení ale jinak nic.Val Kilmer už poslední dobou hraje v samejch slabejch filmech.