Mys hrůzy (1991)

Robert je tady fakt nechutnej, asi jeho největší záporák. Hraje tu dokonale a slizkej Nolte, kterýho moc nemusím . Našláplý od začátku do konce, chvílema jsem nedýchala. Skvělej thriller, kterej se neokouká.

Krvavý potok (2009) odpad!

Na tuhle slátaninu se asi špatně vyspal celý filmový štáb včetně herců. To je hnus velebnosti!!!!

Černí baroni (1992)

Výborná hořká komedie o tom, že schopní a chytří neměli za totáče na růžích ustláno a blbost a tupost kvetla, jako májová louka. Člověku se to až nechce věřit a to v tomto filmu není zdaleka tvrdá realita. Skvělé herecké výkony a neskutečné hlášky v podání pana Landovského........co dodat!

Tess z D'Urbervillů (1998) (TV film)

Krásnej film, smutnej a dojemnej, konec mě fakt dostal a ronila jsem slzy. Velmi zdařilá tv adaptace. Angláni tyhle filmy umí točit, perfektně vystihnutá atmosféra, skvělé herecké výkony. Mnohem lepší než Polanského verze, ač je to můj oblíbenec, zdaleka nedosahuje k tomuto úžasnému zpracování, tady je Tess definitivní a vryje se Vám nesmazatelně do paměti.

Nejzáhadnější vraždy (2004) (TV film)

Tajemstvími obestřený tragický příběh osudem zkoušené ženy, která ač se sebevíc snaží nalézt štěstí , lásku , porozumění a uznání ve společnosti svůj boj nakonec prohraje. Jak se říká kdo chce moc nemá nic. Opět skvěly Fassbender v roli charismatického zloducha, kterému se jen stěží odolává. Zajímavý průvodce celý příběh příjemně dotváří a průběžná rekonstrukce nám zase jednou nabízí zajímavé zpracování krimi žánru z dob dávno minulých s nádechem Sherlocka Holmese.

Agatha Christie's Poirot - Rodinné sídlo (2006) (epizoda)

David Suchet ve své životní roli, jeho Poirota mám nejraději, on se do něj snad převtělil. Za zmínku stoji v té době celkem neznámý Michael Fassbender, kterému typ rozervaných mužů sedí výborně a tady byl nepřehlédnutelný.Jako vždy skvěle natočeno, člověk se nenudí ani minutu.

Víkend (2011)

Výborná konverzačka, okořeněná sexem a drogami. Zajímavý pohled do života 4% menšiny, odhaluje hloubku duše a citů dvou mladých mužů, z nichž každý je úplně jiný a má jiné představy o životě a přesto se velice sblíží. Víkend je nemilosrdný a utíká rychle, budou jejich cesty společné, nebo se rozdělí záleží jen na nich a jejich rozhodnutích, která nejsou vůbec jednoduchá. Výborní herci v hlavních rolích, jsou neuvěřitelně uvěřitelní. Jednoduchá linie jen podtrhuje tento skvělý film.

Tři dny Kondora (1975)

Skvělej film,kterej nestárne, pořád je velmi koukatelnej. Pollack je frajer, co umí točit. Vedle Čínské čtvrti, další pecka ze 70 let, která se stala klasikou.

Daleko od hlučícího davu (2015)

Když se nesnesitelná emancipovaná kravka nemůže rozhodnout, co se svým osobním životem a sužuje mužské pokolení kolem sebe. Štěstí a lásku má na dosah ruky, ale samozřejmě je třeba to řádně zkomplikovat všem zúčastněným včetně sebe. Potřebovala dostat pořádnou lekci od ovčáka, ale jak jinak - láska je slepá! Pěknej filmeček z krásné a drsné krajiny, kde se nevyplácí špásovat s Valentýnkama !!

Jana Eyrová (2011)

Nádherný film, oduševněle tragická Jana a ďábelsky charismatický Edward v podání skvělých herců. Celkově je film výborně natočen , pro mě nejlepší filmové zpracování Jany Eyrové a jeden z nej historických romantických filmů, které jsem za poslední dobu viděla. " Copak jsem stroj, který nemá city? "