R jako rodina - Letní prázdniny (2018) (epizoda)

Frank odchádza s rodinou na víkend k jazeru a Chet sa pred ich odchodom príde ospravedlniť za svoje správanie počas zápasu. Sľúbi im, že dokončí ich detskú izbu. O dom a psa sa im bude starať Goomer. Na dovolenke prechádzajú okolo miesta kde sa topil Kevin, Billyho trápi rozchod s Bridget a Maureen súťaž v detskej televízii. Okrem zlého počasia im dovolenku prekazí aj návšteva rodičov Sue. Po ich odchode sa však Frank zblíži nielen so Sue, ale zdá sa že konečne aj s Kevinom, Maureen sa naučí v cirkuse hádzať krúžky a Bill sa prenesie cez rozchod s Bridget. Doma čaká Franka prekvapenie v podobe dokončenej detskej izby. Chet však chystá ešte jedno prekvapenie....

Noční můry z temnot (2019)

Premiérovo v úplne mnovej zostave sme si v kine v mojom meste film užili. Príjemná atmosféra aj napriek predvídateľnému deju filmu sedela a tak sme si tento musteriózny thriller vychutnali.

R jako rodina - Když se to přežene s punčem (2018) (epizoda)

Frank a susedia sa chystajú na oslavu Dňa nezávislosti. Sue potom, ako počula Cheta kričať na Nguyen-Nguyen vyčíta Frankovi, že sa s ním priatelí až príliš, Kevin trávi oslavy s novými priateľmi ale zistí, že tam vystupuje jeho bývalá kapela, Billy má prvé nezhody s Bridget a Maureen si nikto nevšíma. Susedský baseballový zápas sa zmení na súboj pohlaví a najmä na konflikt Cheta so Sue.

Noc požírá svět (2018)

Film nie je vyslovene zlý, ale je príšerne nudný. Svojim poňatím sa snažil režisér napodobniť povedzme film Já, legenda s legendárnym Willom Smithom, ibaže filmu chýbala rovnako ťaživá atmosféra a rovnako tak výborný výkon hlavného protagonistu. Pomerne dobré kostými zombíkov nestačia k tomu, aby bol zombie film úspešný. Keď sa Sam prebudí (prespať nástup Zet apokalypsy a pri tak bujarej oslave by bolo nemožné) a necelý deň pobieha po opustenom dome z kuchynskej linky zbiera omrvinky akoby nejedol už niekoľko dní (a pravda ak netrpel cukrovkou) už v úvode naznačili, že nepôjde o vydarený Zet film a zvyšok filmu to bohužiaľ iba potvrdil. Šancu tomu môžete dať, ale nepochybne existujú podstatne lepšie filmy.Film nehodnotil zdejší hororový expert, ktorý je pravdepodobne tak chudobný, že zo zásady hodnotí odpadom všetky novinky, ktoré prichádzajú do kín, keďže na lístok si praktizovaním blow jobu už zarobiť zrejme nedokáže.

Death Race 2050 (2017)

Bez ohľadu na históriu tohto filmu a jeho predchádzajúcich častí si pozorný divák všimne, že liberálna fašistická sviňa, ktorá tento film natočila si veľmi starostlivo dala záležať na tom, aby bola teroristka biela so symbolmi kresťanských krížov na bombe, ktorú umiestnila do hľadiska a na svojom kostýme. Ďalej aby afroamerická čierna nacistka Minerva priala smrť všetkým bielym ľuďom, ale následne bola vykreslená ako vzdelaná osoba z dobrej rodiny, ktorej otec bol vysokoškolským učiteľom (chcelo sa mi zvracať). A aby všetky náboje a granáty vybuchli iba na cintoríne pokrytom kresťanskými krížmi, určite nie židovskými náhrobkami. Už viackrát som vo svojich komentároch spomenul, ako tento liberálny fašizmus a politická korektnosť decimuje Hollywood, ak však americké nacistické svine budú pokračovať v produkovaní takéhoto odpadu (zničili sme Európu a Áziu a je tu iba veľká Amerika, Washington D.C. presťahovaný do Dubaja) naše vnímanie týchto nacistických amerických dementných prasiat sa určite nezmení.Jedna hviezdička za výbornú kameru a niektoré zábery vo forme split screenu.

Městečko South Park - Planetárium (1998) (epizoda)

Pán Garrison vezme deti na výlet do planetária a Eric sa prihlási do súťaže o možnosť zahrať si v reklame na chipsy. Kedysi seriál bavil podstatne viac.

Městečko South Park - Plané neštovice (1998) (epizoda)

Kyleova sestra má osýpky, rovnako tak ako Kenny. Preto sa rodičia ostatných detí rozhodnú poslať Kylea, Sama a Erica prespať u McCormikovcov, aby sa nakazili ešte ako deti, keďže v staršom veku má choroba horší priebeh. Dei sa to dozvedia a chystajú pomstu. Človeku to pripomenie časy, keď sa v detstve pýtala učiteľka v škole, kto už mal osýpky, aby mohol spolužiakom, ktorý ich majú zaniesť úlohy. To bolo v časoch, keď sa domáce úlohy neposielali emailom. A netreba zabudnúť na skvelý výber hudby.

Městečko South Park - Šéfovy slané čokoládové koule (1998) (epizoda)

V South Parku prebieha prvý artový filmový festival a zdá sa že mestečko celkom pohltí. Kyle stretne pána Hankeyho a spolu sa im podarí filmový festival, ktorý ničí tvár mestečka zo South Parku vyhnať.Opäť dobré ponaučenie v závere - niektoré nezávislé filmy sú dobré, ale väčšinou to sú sračky...

Městečko South Park - Léto je nuda (1998) (epizoda)

Na konci školského roka sa stratí pán Klobúk učiteľa Garrisona a deti rovnako ako starostka riešia dilemu, čo budú celé leto robiť, keďže štát Colorado zakázal pyrotechniku. S nápadom príchádza Stanov strýko Jimbo...To s močením detí do verejných bazénov stálo zato.

Městečko South Park - Na okraji věčnosti (1998) (epizoda)

Školský autobus s deťmi sa musí vybrať obchádzkou, pretože hlavnú cestu zasypala lavína. Šoférka pani Crabteeová sa vyberie hľadať pomoc. Kenny umrie v epizóde hneď dvakrát, nakoľko je epizóda iba snom.