Kmotr II (1974)

Hodně složité na koukání. Film skáče neustále z minulosti do budoucnosti. Pak někoho zabijou a netušíte proč. Půlka taliánů vypadá stejně, takže je to jak sledovat čínskou detektivku. Ale nuda to asi nebyla, protože jsem nijak nezaregistroval, že to má přes 3 hodiny.

G. I. Joe (2009)

Tohle je prostě ukázková nářezová prezentace.

Šest medvědů s Cibulkou (1972)

Nejlepší rodinná komedie ČSR. Oproti klasickým komediím vystupuje z řady díky vysoké náloží gagů. I v dospělosti pobaví.

Akční komando (1997)

Zaujala mě autenticita přístrojových desek letadel, kde vše vypadalo jako běžně používané.

Pluto Nash (2002)

hustá hudba a to je asi tak všechno ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- až teď jsem zjisti, že to má bejt komedie, ale 2 vtipy na to asi nestačí

Svatba upírů (1993)

Skvělá upírská komedie, kterou můžete vidět znovu a znovu. Miluju od malička. Na imdb má 61%, což je asi blíže reálu. Tady měli lidi evidentně jen problém se jménem režiséra :-)

Horizont události (1997)

Tak tohle jsem nečekal. Jsem rád, že jsem něco podobného viděl až teď, protože dřív bych se zesral. Škoda, že film neprošel v celé stopáži. Zlo bylo zřejmě vyobrazeno tak autenticky, že produkce raději zbytek filmu zničila, aby zabránila hromadným sebevraždám. V první řadě musím vyzdvihnout velitele, který se chová zcela racionálně, což je u amíků dost ojedinělé. Konec je zřejmě dost zrychlený kvůli vystříhání a možná by to vypadalo úplně jinak. Na konci už není jasné, co jsou halucinace a co skutečnost a ona se i ta halucinace stává skutečností.

Jak hacknout přírodu (2017) (pořad)

MacGyver je zpět. Pokud uvíznete v přírodě, mějte s sebou běžné věci jako pájecí sadu, elektromotorek, mikrokontrolér, diody, luk, laser. Notebook a tablet nemohou chybět. Volný čas využijte k výrobě otočného sušáku, kde spotřebujete polovinu baterií. Když cestou narazíte na kostru, vemte tu největší kost a tahejte ji většinu cesty v ruce, protože by se někdy mohla hodit.

Jan Hus (1954)

5 hvězd jen za kázání v kapli. Žádnej komoušskej nádech tam nevidím, takže těžko říct, s čím tu mají ostatní problém (možná by to chtělo psát i něco konkrétního).